FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Na oklopnjake su stavljali tavalone ,da kad ih pogodi kumulativna eksplodira ispred oklopa…

Vjerovatno će FNVC praviti fino lakirane grede (sa natpisom: product of coratia) za vješanje po oklopnjacima sa tom svrhom…

Šalu na stranu, nemojmo se loviti slamki, imamo pokazatelje koji govore o daleko većoj virjednosti, dobar FI i značajan porast izvoza…
Samo strpljivo…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Svatko zna da ja FNVC izuzetno podcijenjena dionica, i to bez valjanog razloga, ali netko veci koci cijenu FNVC !!
Pa zar nije logično prodati FNVC bez ikakve zarade i uloziti u nesto sto ce porasti cirka 50-100% pa cete biti u plusu, jer dionice rastu i ljudi zaradjuju a vi u FNVC gubite vrijeme !!
IMHO

[b]If you work for a living whay do you kill your self working ??[/b]

…….pod kontrolom je jednog čovijeka…..dok u ovu firnu ne zagrize još jedan fond s jačom kupnjom……uff teško da mali mogu dizati cijenu…a da je podcijenjena je ali…kod nas se naveliko kupuju precijenjene firme na temelju obećanja vlade o reg. razvoju…čitaj lpkc ili lkri…ili pak građevinari..
…..fnvc je u god. dana odradio rast od 25 posto…….slabo ili puno..hmmm

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


…….pod kontrolom je jednog čovijeka…..dok u ovu firnu ne zagrize još jedan fond s jačom kupnjom……uff teško da mali mogu dizati cijenu…a da je podcijenjena je ali…kod nas se naveliko kupuju precijenjene firme na temelju obećanja vlade o reg. razvoju…čitaj lpkc ili lkri…ili pak građevinari.. …..fnvc je u god. dana odradio rast od 25 posto…….slabo ili puno..hmmm

Vec kad komentirate napisite da je pod kontrolon Filipovica i on kontrolira cijenu,za sada rasta neme dok on ne da zeleno svijetlo.
Svi znamo da je podcijenjena i pustite ove navlakace sto je po njima tribala biti vec preko 1000kn,samo da oni izidju
Nazalost imam ovu dionicu,ali nadam se da cu je se brzo rijesiti pa nek ide gore koliko god hoce[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

A kako to Filipović kotrolira cijenu!?

Njegov udio ne pada svakodnevno 20-30 kom… Trezor ne objavljuje otpuštanje dionica…
Zašto bi Filipović zadržavao cijenu ? Kakve koristi ima od toga…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Nema nikakve ni koristi ni štete! Pošto ima 100 – 200 miliončeka kuna u drugim dionicama trenutačno mu valjda netreba lovica! Kada će mu trebati evo nje na realnih 2k!
Strpljen spašen!
Bit će bolje![smiley13]


A kako to Filipović kotrolira cijenu!?

Njegov udio ne pada svakodnevno 20-30 kom… Trezor ne objavljuje otpuštanje dionica…
Zašto bi Filipović zadržavao cijenu ? Kakve koristi ima od toga…


Ne kontrolira Filipović cijenu, nego jednostavno nema namjeru prodati nešto za što smatra da njemu vrijedi više. Vjerojatno mu se sviđa i biti gazda s uvjerljivom većinom glasova (dionica). Čini mi se da mu je cijena FNVC-a trenutno bitna samo u smislu dobivanja garancija i margina za daljnja investiranja. U svakom slučaju, on ima svoj put, a mi opet svatko svoj. Netko (tu sam) želi brzi rast portfelja, a onaj koji ima pozamašnu svotu, više brine o njenom očuvanju i blagom rastu, bez većih skokova, jer oni ponekad vode i na dolje, a na velikoj sumi to se jako osjeti.

Izašlo FI na ZSE.

7 milja dobiti u drugom kvartalu

Znanac, komentar?

Hell is Empty and all the Devils are Here

ovih 7 milja..to su ti famozni poticaji?ili…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Ja kad kliknem na skidanje konsolidiranog dobijem samo identično ono prvo nekonsolidirano… Može li neko postati ovdje!?

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Ja kad kliknem na skidanje konsolidiranog dobijem samo identično ono prvo nekonsolidirano… Može li neko postati ovdje!?

Evo, ali za svaki slučaj napomena: na ZSE s lijeve strane je još uvijek nekonsolidirano, a u bloku “Novi izvještaji na WWW-u” je konsolidirano.
Ovaj “K” u nazivu sam ja dodao da kod sebe razlikujem verzije izvješća, da te ne buni.


Ja kad kliknem na skidanje konsolidiranog dobijem samo identično ono prvo nekonsolidirano… Može li neko postati ovdje!?

New Report

Close