FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ajde pli oladi malo. Ja sam FNVC kupovao na 150, BLJE na 35, PTKM na 12, ATPL na 26. Znaš i sam da ja ne gubim novce na dionicama. Ne znam samo kako će to tebi pomoći. BSN.

Inače FNVC sam davno prodao na 700, ali ne bojim se dionica ispod buka. Od ovih koje su na 10 bukova bježim ko vrag od tamjana. Jer izbori su, doći će one kad tad na svoje.

Tako bar Ljubo kaže.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

evo i opet neko prodaje po 620

Apoksi znam ti ja jednu u ovoj branši na 0,35 BV pa ako se ne bojiš uleti…[smiley2]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Ne znam baš kolega apoksi. , neki dan si napisao da si opet u INGR, šteta tolikih ulaza i izlaza trebo si zadržati još tamo od 12 600 kada si prvi puta kupio.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Apoksi znam ti ja jednu u ovoj branši na 0,35 BV pa ako se ne bojiš uleti…[smiley2]

Reci samo.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Ajde više onormali pod tim nickom, nemoj zezati ljude,neda mi se čekati da te odmoderiraju.
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Ajde pli, nekako mi se čini otkad ti je presušio izvor da si mi sve žedniji.

Što ćeš, Hanfa stisla.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

apoksiomen, kakvo svaku dionicu uspijes prodati po all-time-high cijeni?
Mozes li prosvijetliti nas neuke?

Prvih 10 računa s najvećom količinom vrijednosnog papira

* Važeći podaci za uredovni dan 03.08.2007 .

FINVEST CORP D.D./REDOVNE FNVC-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. FILIPOVIĆ MARIJAN 537.735 87,10 Osnovni račun
[color=blue]2. CENTAR BANKA D.D. 16.052 2,60 Skrb. račun[/color]
3. VABA D.D. BANKA 5.827 0,94 Skrb. račun
4. LUKA RIJEKA D.D. 3.973 0,64 Osnovni račun
5. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 3.229 0,52 Skrb. račun
6. HPB D.D./AUREUS INVEST – AUREUS EQUITY OIF 2.685 0,43 Skrb. račun
7. FLORIČIĆ KRISTIJAN 2.441 0,40 Osnovni račun
8. BUJAS DEAN 1.766 0,29 Osnovni račun
9. HPB D.D. 1.573 0,25 Skrb. račun
10. VUKOVIĆ ROBERT 1.232 0,20 Osnovni račun
Ukupno: 93,38

CEBA se pojavila sa 16052 kom na 2. mjestu a gosp. Filipović za toliko smanjio udio…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Poštovani gospodine Filipović,
Ako biste bili ljubazni da sada par mjeseci više ne prodajete bili bi Vam zahvalni.

S poštovanjem, Vaš odani mali dioničar SIMPSON

[color=black][/color]

Poštovani gospodine Filipović,
Ako biste bili ljubazni da sada par mjeseci više ne prodajete bili bi Vam zahvalni.

S poštovanjem, Vaš odani mali dioničar SIMPSON

Poštovani Simsone uzalud je tvoja nada u svezi glede Marijana. Očigledno njemu nije važno da li ima 90% ili 80% dionica. Ja sam se g.Marijanu zahvalio na suradnji još prošle godine. Možda se vratim ako osnuje MF Fond, hi,hi,hi prije toga ništa.[smiley2]

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


SIMPSON: ” Poštovani gospodine Filipović, Ako biste bili ljubazni da sada par mjeseci više ne prodajete bili bi Vam zahvalni. S poštovanjem, Vaš odani mali dioničar SIMPSON ”

Kolega dragi
Ne mozemo li smatrati pozitivnim rasprsivanje vlasnicke strukture u smislu povecavanja free floata koji bi trebao voditi povecanju likvidnosti u konacnici.

New Report

Close