FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da!
Primjetio sam pad rashoda glede poslovanja, mislim da je stvar uglavnom modernizacije, a još…[smiley8]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Nadam se da će se u ponedjeljak ovi dobri rezultati odraziti i na raspoloženje investitora u FNVC… Moramo već jednom gore!

Na koji ponedjeljak si mislio[smiley9]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ništa od toga povratak na staro 620 Kn i tako u nedogled

Tragično, nitko ne kupuje, đabe bilo dobrih rezultata… nedokučiva je logika burze.

[color=black][/color]

Pa zar ne znate onu poslovicu: KAD SVI MISLE DA ĆE DIONICA GORE, ONA ĆE DOLJE I OBRATNO !!!

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Hm, možda se ljudi predomišljaju zbog lošeg 1. kvartala koji kvari cjelokupnu sliku polugodišta …

No, vrijeme je za dokup, dok cijena ne krene gore 🙂

When someone asks you a question you don't want to answer, smile and ask, "Why do you want to know?".


Da sve u svemu nije loše, očekujem 3q još bolji

Što Vam to vrijedi kad se ništa ne događa s cijenom. Ne znam kako će vam to pomoći? BSN.

Ovu dionicu bi trebalo kandidirati za promašaj desetljeća. [smiley7]

Bolje prekasno nego nikad.

Maloj Sari ovo je jedna od omiljenih dionica. A kad ona kaže da će dolje, onda ide gore i obratno.
Samo ne znam kako će to Vama pomoći. BSN.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Sve sam bliže da ovu dionicu proglasim za najgoru investiciju do sada…
Očito je toliko postala neatraktivna za ulagače da ni fundamenti, ni dobro poslovanje više ne pomaže…[smiley3]

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


Sve sam bliže da ovu dionicu proglasim za najgoru investiciju do sada… Očito je toliko postala neatraktivna za ulagače da ni fundamenti, ni dobro poslovanje više ne pomaže…[smiley3]

Zaboravi sve to i navlacenja na forumu,dok Filipovic ne da zeleno svijetlo nema nista od toga

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

ja sam prije par godina mislija da mi je PBZ promasaj godine, kupljena po 650, drzana, cuvana, mazena i pazena godinu dana i nakon toga izgubljeno strpljenje i prodajem je po 630, a pogledaj je danas.

ja sam nestrpljiv, nazalost….

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Vidim da je kolega Apoksi. alias ostalih 40 nicka,izašao sa još jednim gubitkom, šteta.

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

New Report

Close