FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Naravno, ali u fondove koji ulažu isključivo u regiju jer nemam dovoljno vremena.

Evo čekam, ali nemoj dugo.[smiley2]

Sad nam još reci koliki ti je postotak portfelja u FNVC!

Između 6 i 7%. Planiram maximalno ići do 10-12% portfelja. U jednom fondu mi je cca 5% ( plan je doći za 20-tak dana na nulu ) imam nešto sitno u Fimi Proactiv, a ostalo u 11 drugih dionica.
Od dugoročnih ulaganja ( 3 i više godina ) tu je Solaris, KODT redovna i povlaštena i CROS redovna.

Eto.

Sve raste osim FNVC [smiley3]
Jučer kaže tip da će ulaskom u EU profitirati drvna industrija, načekat ćemo se.

[color=black][/color]


Sve raste osim FNVC [smiley3] Jučer kaže tip da će ulaskom u EU profitirati drvna industrija, načekat ćemo se.

Jedan drugi je rekao da ce ulaskom u NATO profitirati drvna industrija valjda ce raditi avione od drveta, ako jos pridodamo sva izvjesca,poticaje,prodaje nekretnina kako je kolega ZNANAC objasnio samo nebo je granica[smiley2]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Srećom smo mi ulagači a ne špekulanti, čak bi i drug Ljubo bio zadovoljan našim ulaganjem na dugi rok.

[color=black][/color]

Dajte ljudi pa drvna nam je u fazi rekonstrukcije…
Samo se sjetite što se dobiva pristupom jeftinim sirovinama i daleko kvatietnijim jer je manje ovdje kiselih kiša i zatrovanog tla, što se dobiva modernizacijom opreme i poboljšanjem menadžmenta sa ovih razina, što se dobiva ulaskom trgovačkih lanaca koji prodaju namještaj, što se dobiva dizanjem kategorizacija u turizmu itd itd..
Izvoz koji barem ovdje ima budućnost…
I onda se lupeta o stečajevima, ovo ono…

No ako je kome do špekulacija imate srednji istok, pa lijepo pogled u daljinu i krenite…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


No ako je kome do špekulacija imate srednji istok, pa lijepo pogled u daljinu i krenite…

Samo da savladam njihove jezike i “nu me”, makar šume nemaju.
Sve što piše kolega borg je istina ali ovdje se još uvjek “jami”, zar ne ? Dugoročnom vizionarstvu svaka čast ali dok tu ima dionica koje u 1 god skoče 2-3X meni su takve najdraže, a za stare dane-o tom -po tom.

[color=black][/color]


Između 6 i 7%. Planiram maximalno ići do 10-12% portfelja.

Ja sam mislio da ste vi u FNVC kao i ja u INGR , barem 60-70 %.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


znanac: ” Između 6 i 7%. Planiram maximalno ići do 10-12% portfelja. ” Ja sam mislio da ste vi u FNVC kao i ja u INGR , barem 60-70 %. [smiley2]

Sigurno misliš da sam i ja u Belju 60-70% i da mi je ova godina pušiona [smiley2][smiley2][smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Ti si sa Beljem u pušioni kako god okreneš.
Ali si zato dao par nesuvislih komentara oko Ingre , sada vidiš da nisi bio u pravu.
Niti sa Ingrom niti sa Beljem.
[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Ti si sa Beljem u pušioni kako god okreneš.

[smiley2]

I love the Smell of Profits in the Morning


Ti si sa Beljem u pušioni kako god okreneš. Ali si zato dao par nesuvislih komentara oko Ingre , sada vidiš da nisi bio u pravu. Niti sa Ingrom niti sa Beljem. [smiley2]

Ingra me nikad nije interesirala. Ili sam u priči od pečetka ili nisam a kod Ingre nisam bio od početka tako da me dalje ne zanima što se sa njom zbiva. Kod Belja ne mogu biti u pušioni pošto sam na Belju zaradio pristojne novce a još dosta je u planu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close