FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što je kolega apoksi ??? Ne škrguću više zubi. Vjerovatno jer je CROBEX probio 5000. Bogme veliki odbijanac.
Ne znam kako ga niste predvidjeli ???

A što se tiče Vašeg čekanja FNVC na 560 mogli bi Vi zbog nadolazećeg izvješća podići kupnju na 900 kuna.
Ali onda će Crobex ionako biti na 5500 pa Vas to neće previše pogoditi.[smiley2]

P.S. Savjet dana: Posjetite zubara jer mi se čini da imate upaljene desni od rasta cijena.

Da ne bi bilo kao i sa prošlim izvješćem , tresla se brda rodio se miš
nadam se da nece


znanac: ” Što je kolega apoksi ??? Ne škrguću više zubi. Vjerovatno jer je CROBEX probio 5000. Bogme veliki odbijanac. Ne znam kako ga niste predvidjeli ??? A što se tiče Vašeg čekanja FNVC na 560 mogli bi Vi zbog nadolazećeg izvješća podići kupnju na 900 kuna. Ali onda će Crobex ionako biti na 5500 pa Vas to neće previše pogoditi.[smiley2] P.S. Savjet dana: Posjetite zubara jer mi se čini da imate upaljene desni od rasta cijena. ” Da ne bi bilo kao i sa prošlim izvješćem , tresla se brda rodio se miš nadam se da nece

Kolega znate li onu narodnu psi laju karavane prolaze[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Čuo sam kolega zeko. A znate li Vi onu: Kad sretnete medvjeda u Čabru samo ga gledajte ravno u oči [smiley2]
Navodno Vam neće ništa, samo što nema za sada još pouzdanih svjedoka.

Copyright by Floki


Čuo sam kolega zeko. A znate li Vi onu: Kad sretnete medvjeda u Čabru samo ga gledajte ravno u oči [smiley2]
Navodno Vam neće ništa, samo što nema za sada još pouzdanih svjedoka.

Copyright by Floki

[smiley2]

No respect

Malo utjehe za danas:

Business.hr/Hina
25.07.2007 14:30

Ulazak Hrvatske u Europsku uniju najviše će pogodovati tvrtkama koje se bave turizmom i poslovnim uslugama te drvnoj industriji, dok će najviše problema imati maloprodaja i proizvodnja.
To je predstavljajući rezultate studije ‘Kako malo poduzetništvo u Hrvatskoj može profitirati od pristupanja EU’ u Hrvatskoj obrtničkoj komori rekao izvršni direktor konzultantske tvrtke Roland Berger za Hrvatsku i jugoistočnu Europu Vladimir Preveden.


Malo utjehe za danas:

Business.hr/Hina
25.07.2007 14:30

Ulazak Hrvatske u Europsku uniju najviše će pogodovati tvrtkama koje se bave turizmom i poslovnim uslugama te drvnoj industriji, dok će najviše problema imati maloprodaja i proizvodnja.
To je predstavljajući rezultate studije ‘Kako malo poduzetništvo u Hrvatskoj može profitirati od pristupanja EU’ u Hrvatskoj obrtničkoj komori rekao izvršni direktor konzultantske tvrtke Roland Berger za Hrvatsku i jugoistočnu Europu Vladimir Preveden.

unatoč svemu danas lagani pad od cca 3%

evo malo TA za zadnjih 6 mjeseci .
Mislim da niže odovg fanas ne može .
Crobex je narastao za 6 mj 50% a FNVC ništa.

Nije ništa kolega cwb. Čak je i pao. Ali svaka dionica prije ili kasnije dođe na svoje pa će tako i FNVC.

Da li FNVC može niže sumnjam mada ije isključeno, ali da može i daleko iznad 1000 čini mi se izglednim.

Sjetimo se samo nekih dionica koje su bile ispod booka, a sad su na 5-10 bookova.

Po meni su ovi nalozi na 640 i 650 pravi pokloni, ali nemam novaca, niti magrina, a djecu i ženu ne primaju kao zalog u banci.[smiley2]


Nije ništa kolega cwb. Čak je i pao. Ali svaka dionica prije ili kasnije dođe na svoje pa će tako i FNVC.

Da li FNVC može niže sumnjam mada ije isključeno, ali da može i daleko iznad 1000 čini mi se izglednim.

Sjetimo se samo nekih dionica koje su bile ispod booka, a sad su na 5-10 bookova.

Po meni su ovi nalozi na 640 i 650 pravi pokloni, ali nemam novaca, niti magrina, a djecu i ženu ne primaju kao zalog u banci.[smiley2]

Imaš i druge dionice. Prodaj i kupuj FNVC kad već toliko vjeruješ…

Čekam da prodam nekoliko paketa Magme i da mi istekne rok za prodaju udjela u fondu kako ne bi plaćao proviziju pri izlasku.

Onda držte gaće.[smiley2]


Čekam da prodam nekoliko paketa Magme i da mi istekne rok za prodaju udjela u fondu kako ne bi plaćao proviziju pri izlasku.

Onda držte gaće.[smiley2]

Ček malo, ti ulažeš u fondove? A ovdje daješ savjete o ulaganju u dionice?

Naravno, ali u fondove koji ulažu isključivo u regiju jer nemam dovoljno vremena.

Evo čekam, ali nemoj dugo.[smiley2]

New Report

Close