FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

kolega Znanac a jel mundus šta dobio?

I Mundusu je odobren jedan projekt, ali su oni tražili jako male poticaje za jedan projekt.

EQI se tek mora dokazati da kupuje[smiley1]
Koja tisućica komada bi nas zadovoljila, ovih 200-tak komada do sada nije dovoljno za čiste namjere[smiley1]

Ja sam brži od brzog, hitriji od hitrog !

Slažem se sa Vama u potpunosti kolega. Iznosio sam samo svoje mišljenje zašto bi prestao s prodajom i krenuo u kupnju.

Valjda je neki razlog morao postojati. Ovo sa poticajima i izvještajem 2q bio je najvjerovatniji. Obzirom da su zadnji put stihijski kupovali, logično je da ovaj put žele polako dokupljivati.

No kako kažete, budemo vidjeli.

Bitno je da su poticaji sigurno dobiveni, a to nije mala stvar ( obzirom da je dio nepovratan )


Slažem se sa Vama u potpunosti kolega. Iznosio sam samo svoje mišljenje zašto bi prestao s prodajom i krenuo u kupnju. Valjda je neki razlog morao postojati. Ovo sa poticajima i izvještajem 2q bio je najvjerovatniji. Obzirom da su zadnji put stihijski kupovali, logično je da ovaj put žele polako dokupljivati. No kako kažete, budemo vidjeli. Bitno je da su poticaji sigurno dobiveni, a to nije mala stvar ( obzirom da je dio nepovratan )

Sve stoji i izvjestaji ,poticaji,prodaja nekretnina i ostalo, ne samo sto cijena ne ide gore nego nema prometa.
Bas zanimljivo cijena sa nekih 700kn padne na ove razine i nema trgovanja s obzirom na “dobre vijesti”
Uzalud nam trud sviraci[smiley13]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Nema žurbe zeko.

Ovo je klasična ” IGRA MALOG TIGRA “[smiley2]

G..c,g..c !!![smiley2]


Nema žurbe zeko.

Ovo je klasična ” IGRA MALOG TIGRA “[smiley2]

G..c,g..c !!![smiley2]

Tak je, ne treba odustati samo zato kaj cijena ne ide gore. Ali ne ide više ni dolje. Izgleda kao pravo vrijeme za skupljanje (zadnjih par mjeseci).

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Veliki medo mudro zbori. Kao i uvijek.

Pozdrav kolega Reich.

FNVC mi je 1/5 portfelja, očekukujem bar da dodju na BV za 2 -3 mjeseca, što će reći nekih skoro 800 kn

gric, gric, gri


FNVC mi je 1/5 portfelja, očekukujem bar da dodju na BV za 2 -3 mjeseca, što će reći nekih skoro 800 kn

gric, gric, gric… i to moje zivce. Ovo je jedina dionica u kojoj sam pola godine u minusu (vjerovatno je po tome posebna na nasem trzistu, a citavo trziste je raslo valjda 50%….[smiley16]

Samo vi grickajte, otpasti će Vam zubi i ovako i onako. Ja Finvest čekam na 560,00 kunića. Tad će Crobex biti oko 4.300.

Ovo je samo odbijanac, jest da je malo veći ali ne smeta.

Lakše se je iskrcati.

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"

Što je kolega apoksi ??? Ne škrguću više zubi. Vjerovatno jer je CROBEX probio 5000. Bogme veliki odbijanac.
Ne znam kako ga niste predvidjeli ???

A što se tiče Vašeg čekanja FNVC na 560 mogli bi Vi zbog nadolazećeg izvješća podići kupnju na 900 kuna.
Ali onda će Crobex ionako biti na 5500 pa Vas to neće previše pogoditi.[smiley2]

P.S. Savjet dana: Posjetite zubara jer mi se čini da imate upaljene desni od rasta cijena.

New Report

Close