FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Sto je s drzavnim poticajima? Kada ce biti objavljeno tko ih dobiva?

Čudno ali istinito. Raiff. skrbnički opet kupuje.

Možda je saznao rezultate 2q.

Nažalost neće biti objavljeno ( javno ) tko je i koliko dobio već će samo društva ( firme ) dobiti obavijest o iznosima te ovisi o njima da li će to dati javnosti na uvid. Tako je navedeno u natječaju o poticajima.

Nema tu bojazni. Bog je prvo sebi napravio bradu. Pa MF je predsjenik drvnog klastera.

Nisam ja naveo da oni neće tj. da nisu dobili poticaje već da li će s iznosom izaći u javnost. Samo mi ” nije jasno ” zašto rezultati nisu javni ( nekom višenekom manje pa zašto bi se to znalo )

Eh da su javni onda bi se njih 50 bunilo, pa onda revizija i ne bi to završilo do Božića.

Ovako je MF uzeo sebi najviše, ostalima nešto mrvica i svi zadovoljni.

Mislim da je zato i Raiff. EQI opet počeo kupovati. Ne vidim drugog razloga. Smanjili su pozicije sa 6000 na 3000 a onda lagano navlače kupnju i čekaju izvještaj 2 i 3 q.

do kada su poduzeca u obvezi dati izvjesce za 2Q?

31.07. nekonsolidirana i 15.08. za konsolidirana 2q. To su krajnji rokovi.


Čudno ali istinito. Raiff. skrbnički opet kupuje.

Možda je saznao rezultate 2q.

Čudno je što kupuje jeftinije nego što je prodavao?

Po meni je jedini razlog da je saznao za poticaje, prodaju zgrade i rezultate 2q.

Ne vidim baš neki drugi razlog. Ipak je riječ o Raiff EQI fondu ( podaci se mogu provjeriti na Crosecu ), a ne o skrbničkoj fizičkoj osobi. Taj fond je prisutan u prvih 10 u još nekim dionicama.

Nešto su saznali………….i sada kupuju.


Nešto su saznali………….i sada kupuju.

O čemu vi to ??? Danas nije uopće trgovano a jučer 20 kom. pa to se djetetu za rođendan kupi.
Gruba je činjenica da nitko ne kupuje iako je jeftinija nego početkom godine.

[color=black][/color]

Prema službenim informacija: FINVEST ČABAR dobio je oba poticaja iz vladinog programa.
Navedenu informaciju naravno možete provjeriti ( i kod FNVC-a i kod službenih tijela vlade RH )

Mislim da je to razlog zašto Raiff opet kupuje dionice FNVC-a.

Evo i malo grafike iz poslovnog gdje je FNVC prikazan kao 4 dionica po podcjenjenosti P/BV na burzi. Kad uzmemo trenutnu cijenu na tržištu vjerovatno FNVC drži trenutno treće mjesto.
Vjerovatno je i to da je po kons. izvješću jedna od potcjenjenijih po odnosu P/S.

New Report

Close