FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hihi… ja bi ipak radje uzeo poklon bon nego Magmu onda u tom slučaju? ili je to ipak zbog disperzije rizika?

nema mi druge nego se zae..ti


A što čekate sa ovim bombonima do 660 na FNVC-u. Kako bi ih ubrao da nisam uplatio 70.000 na Magmu. To je kao poklon bon.

Odi u marge sad ti je prilika, pozuri se!!!!


A što čekate sa ovim bombonima do 660 na FNVC-u. Kako bi ih ubrao da nisam uplatio 70.000 na Magmu. To je kao poklon bon.

To su bomboni kao što je bio najavljeni konsolidirani izveštaj[smiley2]

znanac:

A što čekate sa ovim bombonima do 660 na FNVC-u. Kako bi ih ubrao da nisam uplatio 70.000 na Magmu. To je kao poklon bon.

Odi u marge sad ti je prilika, pozuri se!!!!

Nažalost već sam iskoristio cijeli margin. Sad mi je žao što sam uplatio 2 paketa po 70.000 za Magmu.
Ali ko zna. Možda Fižulić na skupštini predloži da se uzme svi novci. Jahte su sad na sniženju, a Kerum je kupio novu.[smiley2]

Kao sto si i sam rekao poklon bon, okreni se malo, posudi, zaduzi se, marge druga banka magmine dionice, ima nacina, jedino ako…. mozda navlacenje drugih???

sjećam se ja kako je kolega znanac prije cca. godinu dana navlačio ekipu i recimo na LVCV po otprilike 400 kunića[smiley1]


A što čekate sa ovim bombonima do 660 na FNVC-u. Kako bi ih ubrao da nisam uplatio 70.000 na Magmu.

To je kao poklon bon.

Prijatelju, nekako mi je čudno da si izabrao Magmu koja je IPO (Its Probably Overpriced), a ovakav zicer zaobišao pri prilici za dokup…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

http://www.zse.hr/financ/FNVC-fin2006_31-12-2006.xls

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Izaslo je dugo ocekivano konsolidirano FI.
Znanče komentar

Izgleda da nesto fali.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Nije dobro: gubitak, povećanje zaliha i potraživanja (problemi sa prodajom i naplatom?)
Dobro: Stabilan rast prihoda i prodaje.

Nije baš bombon.

po meni se ovaj fin. izvještaj ne razlikuje baš previše od onog prije objavljenog…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

New Report

Close