FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

A ti Edo valjda hvališ Petrol i RNAF zato što nam želiš dobro?Phahaha[smiley1]

Zoran Milanović: " [u]......to nisam pročitao, ne znam ništa o tome a najbolje mi je kad čujem da o tome treba odlučiti struka, ma kakva struka, mislim .........[/u]"


A ti Edo valjda hvališ Petrol i RNAF zato što nam želiš dobro?Phahaha[smiley1]

VJEROVAO ILI NE ,TAKO JE!!!!
ne samo drugima ,normalno i sebi!!!

Svaka investicija “rekla kazala” će dovesti prije ili kasnije do propasti…

Napadati kolegu znanca zbog nesotvarenih želja je proizvod razočarenja, pa onda se dolazi i do teorija zavjere…

Čovjek vam je rekao di možete provjeriti iznesene informacije, u upravi…
To što nije ispalo tako je jedan drugi problem, a tiče se izravno firme a ne investitora…
Njima očito u upravi se ne žuri sa ispravnijom tržišnom valuacijom, što mislite zašto!?

Ja ovu firmu ću kupovati i dalje kad budem mogao, ne zbog Drvara i sl. nego što smatram da je podcijenjena i kao industrija imam velik prostor za rast…
A kao što kokoš vrijedi zbog jajeta a krava zbog mlijeka tako i FNVC vrijed zbog onog što proizvodi….

P.S.

Sad će neko reći da kokoši krava vrijede i zbog mesa, ali to bi onda bila likvidacija firme…[smiley11]

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Tužno je što ovaj forum, očito, vrlo malo djeluje na kupnju. Pa svi znamo da je FNVC debelo podcjenjen a nitko ne kupuje. Ja sam već davno kupio i uopće ne sumnjam u vrijednost ali mi nije jasno gdje su špekulanti i investitori ? Kad počne rasti onda će svi navaliti a sad kad treba braniti cijenu – nitko !?

[color=black][/color]

ja dokupio 30 kom po 640 kn danas, na prvoj sam crti obrane[smiley2]

eh, do 672 samo 70-tak komada… lijepo ovo iskrcavanje 5000 kn [smiley1]

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Već sanjam 800 pa onda 899 oko Božića.

[color=black][/color]


Već sanjam 800 pa onda 899 oko Božića.

Samo nisi napisao , kojeg Božića, 2017. ???
Ništa ti drugo i ne preostaje ,nego sanjati!!!

Ma šjor Edo Vi bi samo nama uvalili “šporku tešku ” industriju. Pa na tome je Jugoslavija propala. Ne znan zašto ste vi navalili baš na Banja Luku. Da naš Gotovina nija sta danas bi to bilo sve na Zagrebačkoj burzi.
Ja sam čuja da su ove firme koje vi falite sve na 5 bukvi i da to ništa ne valja. Puno ih se tu opeklo, zato vi nama dođite na Hvar pa ćemo lipo zajedno uživati.

A šta vam ovaj KRIP radi ? Jesu li to oni škripci koji pucaju kad se malo jače stisnu ???

WUNDERKIND: "KUPOVAO SAM OD 5 K-3 K, ,NEMA VEZE STO JE SADA2 K"


Već sanjam 800 pa onda 899 oko Božića.

Slabo sanjate kolega SIMPSON. Kad izađe to izvješće koje tako dugo čekamo FNVC ide preko 1000 kuna.
Za početak. Sad ga još malo usporava Raiff. EQI ali ovaj nalog na 650 naprosto je poklon. Niti će Raiff EQI izlaziti na tim razinama niti će izlaziti uopće kad izađe izvješće.

Znam da ste malo razočarani kao i ja što se sa izvješćem oteže. Ali jedno je sigurno. Ono će izaći na burzu a onda će biti kasno za kupnju. Ne znam da li ste svjesni izv. prihoda oko prodaje zgrade u Zagrebu, poticaja, FNVC-a Drvar. Ako jeste onda bi trebali znati da je cijena 650 kuna ispod 50% realnog booka. Jednom riječju poklon bon.

Ipak bi ovaj nalog na 660 mogao ukazivati na Raiff izlazi što je po meni jako dobro. Možda je riječ o događajima vezanim za Hypo. Bilo kako bilo ostalo im je cca 3000 komada dionica koje misle rasprodati. Ipak je doba ljetnih sezonskih sniženja. Točnost ćemo vidjeti na izvještaju prvih 10 dioničara u četvrtak.

Ako je točno da Raiff izlazi do kraja treba jedan, dva dana odraditi malo veći promet i pokupiti im vrhnje. ( cca 2 mil kuna )

Idealna kupnja za neke fondove ili malo veće igrače. Ipak je srenja godišnja cijena oko 650-660 kuna, tako da je ovaj nalog a što reći drugo nego poklon.

A što čekate sa ovim bombonima do 660 na FNVC-u. Kako bi ih ubrao da nisam uplatio 70.000 na Magmu.

To je kao poklon bon.

New Report

Close