FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja nažalost nisam zvao taj broj, pa tako se nemam na koji konkretan dokaz se pozvati…

Međutim koliko sma čuo od drugih koji su zvali, dotični gdin je govorio da je konsolidirano gotovo ili pri kraju te da izlazi u kratkom roku od 7 dana, te sve što se unutra nalazi a prije se nije brojalo…

Dakako da je ovo za dopis HANFI jer se lako može protumačiti manipulacijom info-a glede odraza na tržištu…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....

Evo malo i hanfinih E-mail adresa da bude lakše:

ksenija.veseli@hanfa.hr

ruzica.fijacko@hanfa.hr

tomislav.ramljak@hanfa.hr

ante.samodol@hanfa.hr

andrea.hascek@hanfa.hr

info@hanfa.hr

Pa sjećate se one pjesme Magazina: Piši, piši mi !!!

HANFA ŠTEDI VRIJEME I RJEŠAVA PROBLEME.

Svatko po jedan mail pa da vidimo.[code][/code][code][/code]

Nažalost morati ćete se služiti edit copy/edit paste kad šaljete mail jer forum ne podržava tu funkciju.

Ali samo šaljite. Ja sam već svoje mailove poslao.

Ima Anti da zatrpam E-sandučić.

a kolega, jeste li kads dobili odgovor iz hanfe…ili je to samo mazanje očiju…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

A vidjet ćemo, sad je u Hanfi sezona lova. Bolji lovac dobiva bolje mjesto ( veća plaća,mobitel,sl. kartica, auto ) tako da svaka sumnja pobuđuje pažnju.

U svakom slučaju više mailova = veća sumnja = veća pažnja = bolji rezultati.

Konsolidirani izvještaj je trebao izići po ZAKONU do 15.05.2007 godine.

ajdecda vidimo koliko je vas pisalo hanfi u vezi fnvc te kons. izvještaja te koliko vas je dobilo bilo kakav odgovor….

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5

Poslao upit gđi. Ružici Fijačko.Javiti ću ako dobijem odgovor.Hvala Znancu na inicijativi.Cijenim lik i djelo [smiley2]


ajdecda vidimo koliko je vas pisalo hanfi u vezi fnvc te kons. izvještaja te koliko vas je dobilo bilo kakav odgovor….

nemojte se nadati da će te uspjeti nešto promijeniti, dok ne smjene Samodola i stave nekoga s foruma koji puno više znaju i žele gledat ćemo smijuriju koju rade

Je,je trebalo bi nekog s foruma staviti tam da dela malo reda? Ovak mi mali navek stradamo, a velke ribe nam se smijeju. Zakaj taj FNVC uopće kotira na burzi ak nemreju napravit FI? Ja bi takve sve pobacal s burze, samo delaju gužvu i kak veli avax10, od takvih trupaca nemreš ugledat drvo!!!

Gospodo jesmo li onda poslali naše primjedbe na hanfine adrese?
Ja jesam.

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

Nema tu kruha jos neko vrijeme

poslao samodolu al čini se da će nam trebat još jedna hanfa za hanfu [smiley7]

New Report

Close