FNVC (Finvest Corp d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska FNVC (Finvest Corp d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znači ni ovaj tjedan ništa od izvješća!

Duga je godina,a uostalom tko je rekao da ce brzo biti(i ja sam na to pao)[smiley1]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

pa znanac je rekao

Naivnost je jedna od mana ulagaca(vrijedi i za mene)[smiley1][smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Naivnost je jedna od mana ulagaca(vrijedi i za mene)[smiley1][smiley5]

kolega, zanemarujete fundamente…ova dionica tj. firma vrijedi više nego što se trenutno trži…

fundamenti.blog.hr - vjeruj u fundamente! moj skype: markoqc5


pa znanac je rekao

…………i ostavio broj telefona ( 01/3440140 ) i naveo ime kontakt osobe Hrvoje Janeš………………i sve još uvijek stoji ali naravno konsolidiranog izvještaja nema………………..kako nam je dragi Hrvoje rekao……….sad stoji da će izići zajedno sa izvještajem za 3q………………………….ma nema problema…………..

Najbolje je da se dogovorimo da ga svaki dan zove nas 15-20. Raspored bi mogao napraviti dejavu ( on je dobar sa brojevima ) i onda Zovi, samo zovi…….svi će sokolovi…………..

Nitko tu nije bio ili ispao naivan. Sve činjenice još uvijek možete provjeriti.

Vidite da se danas temljeno tržilo. ( 1 dionica samo da se vidi )

Ko je bio sretni kupac ??????????????[smiley2]


cbw: ” pa znanac je rekao ” …………i ostavio broj telefona ( 01/3440140 ) i naveo ime kontakt osobe Hrvoje Janeš………………i sve još uvijek stoji ali naravno konsolidiranog izvještaja nema………………..kako nam je dragi Hrvoje rekao……….sad stoji da će izići zajedno sa izvještajem za 3q………………………….ma nema problema………….. Najbolje je da se dogovorimo da ga svaki dan zove nas 15-20. Raspored bi mogao napraviti dejavu ( on je dobar sa brojevima ) i onda Zovi, samo zovi…….svi će sokolovi………….. Nitko tu nije bio ili ispao naivan. Sve činjenice još uvijek možete provjeriti. Vidite da se danas temljeno tržilo. ( 1 dionica samo da se vidi ) Ko je bio sretni kupac ??????????????[smiley2]

Dobro pa što ga nisu oni dužni izdati (mislim na konsolidirani izvještaj) zbog nekakvih pravila burze. Ovo je sve bila namještena igra samo ne znam ko je sve u njoj sudjelovao ali je jasno da je među nima i gospodin iz fnvc-a. Prvo je znanac izbacio da izvješće izlazi. Onda je nakon toga to gospodin iz fnvc-a potvrđivao, onda se jedan dan neko dobro iskrcao (ne sjećam se sad ko je to bio, je li uopće neko iz top 10?). Ondsa je gospodin iz fnvc-a promijenio priču da će malo kasnit taj izvještaj pa će sad kao puno kasnit i izaći zajedno sa izvještajem za 3 q za koji uopće nije sigurno da će izaći na vrijeme. Ovo je čista manipulacija informacijama i to od strane visokopozicioniranih osoba iz fnvc-a (+ vjerojatno par pomagača). Bilo bi lijepo kad bi sad hanfa malo trenirala strogoću na fnvc-u koji inače krši sva moguća pravila.

Jedno pitanje, molim vas da sad ne kopam tko se ono bio iskrcao zadnji put kad je cijena uzletila?

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com



Jedno pitanje, molim vas da sad ne kopam tko se ono bio iskrcao zadnji put kad je cijena uzletila?

Raiffeisen skrbnicki (11.06. otpustio 1557 komada). To je onaj dana kad je je bilo 1.7 mil kn prometa, a cijena zavrsila na 700 kn.

"Stocks have reached what looks like a permanently high plateau."

Kolega ovo ste jako dobro pojasnili,cinjenica je da postoje fundamenti ali isto tako postoji manipulacija,uzmite malo vremena pa vratite sve postove nazad
[smiley5]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Sumnjam da je to povezano jer je pod Raiff. skrbničkog fond EQI ( što se vidi na crosecu ) a baš on je kupovao dionice kad je Filipović prodavao i to na razinama cca 690-700 kuna.

Ni meni nije jasno zašto je gdin Janeš promijenio priču o kašnjenju izvještaja i to prvo za tjedan, pa za mjesec, pa sa 2q, a sad se spominje i 30.09.2007. Obzirom da 30.09. ne izlaze izvještaji za 3q zašto baš taj datum ???

Možda je priča jednostavno promijenjena zbog toga jer ga je puno ljudi zvalo telefonom, pa ja predlažem svim dioničarima da upute mail Hanfi i ZSE oko tog konsolidiranog izvještaja jer je očito riječ da većinski dioničar zna za to izvješće, samo čeka da zaradi na nekim drugim dionicama a da se onda vrati u FNVC i pokupi vrhnje.

Dakle, moj savjet je: Svi pošaljite mail hanfi i ZSE-u i pitajte zašto FNVC krši propise o objavi kons. izvještaja.
Mislim da ne možemo ništa izgubiti osim malo vremena. Većinski vlasnik bi već mogao izgubiti novac. Sjetimo se da je već jednom platio kaznu od 750.000 kuna. Vjerujem da se toga dobro sjeća.

Pozdrav

Kolega znanac ? Samo jedna danas potrgovana ? gdin Janeš ?

Ne znam tko bi drugi mogao ???[smiley1]

Danas možda budu i dvije da zaokružimo strukturu.


Možda je priča jednostavno promijenjena zbog toga jer ga je puno ljudi zvalo telefonom, pa ja predlažem svim dioničarima da upute mail Hanfi i ZSE oko tog konsolidiranog izvještaja jer je očito riječ da većinski dioničar zna za to izvješće, samo čeka da zaradi na nekim drugim dionicama a da se onda vrati u FNVC i pokupi vrhnje. Dakle, moj savjet je: Svi pošaljite mail hanfi i ZSE-u i pitajte zašto FNVC krši propise o objavi kons. izvještaja. Mislim da ne možemo ništa izgubiti osim malo vremena. Većinski vlasnik bi već mogao izgubiti novac. Sjetimo se da je već jednom platio kaznu od 750.000 kuna. Vjerujem da se toga dobro sjeća. Pozdrav

Ništa od toga, on može dati uvjerljivi izgovor, npr. revizor otišao na more.

New Report

Close