Fina: Minus mikropoduzetnika 3 milijarde kuna, dominiraju veliki

Naslovnica Forum Komentari članaka Fina: Minus mikropoduzetnika 3 milijarde kuna, dominiraju veliki

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Možda su male firme u negativi jer nemogu nahraniti tolike sisavce birokrate .

Tražim hitno posao sa radnim vremenom od 26 sekundi . Može i do sat vremena ali ne duže!!!Netreba plaća samo mirovinsko i socijalno.

Ma ovo se jednostavno sve treba raspast sto prije to bolje. Ja ne znam ovo sa drzavom nema veze osim sto eto ima himnu,grb i zastavu. primjer HEP jutros dosao na salter da mi kazu sto mi je sa strujom jesam li u plusu ili minusu jer nisam primio nikakav obracun. Dajte mi sifru kupca koju nemam u sebe i kaze nemam i kaze pise Vam na papiru da je trebate imat.I tu prica zavrsava. Otisao neobavljena posla. Jos jedan razlog da jos dva posljednja brojila maknem od te neradnicke gube.
Situacija 2. na poreznoj imas 3 ljudi koji rade isti posao i marenda je izmedju 11:30 i podne i to za svu trojicu.Znaci tada sve staje i dojdi kasnije.Pa di to ima?? Samo u Hrvatskoj onda se cude ko g-ovno dreku kako smo “konkurentni”. Ma ovdje je najbolja opcija sto prije bankrot pa da ova neradnicka bagra s drzavnih jasli konacno shvati da nisu svete krave.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

New Report

Close