ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.09.2024. u 22:07
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,87
29.554
159
185,50
187,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ericsson Nikola Tesla & Dalekovod Sign Big Contracts

Rezultat za 1Q dat će nam uvid u pravo stanje kompanije,po meni sve ispod 4 milje dobiti bio bi podbačaj..

alt666, 23.04.2024. u 10:59

Rezultat za 1Q dat će nam uvid u pravo stanje kompanije,po meni sve ispod 4 milje dobiti bio bi podbačaj..

Po kretanju cijene mi vuče na jedan, onako pošteni podbačaj.

yieldchaser, 23.04.2024. u 12:16

Da moguće je s obzirom da je cijena dionice pod stalnim pritiskom unatoč solidnoj dividendi..uz erste sada izlazi i pbz co mirovinac..to baš nije dobro za cijenu dionice..još ako bude loše izvješće..neće biti dobro..





alt666, 23.04.2024. u 10:59



 

Rezultat za 1Q dat će nam uvid u pravo stanje kompanije,po meni sve ispod 4 milje dobiti bio bi podbačaj..

 



 

Po kretanju cijene mi vuče na jedan, onako pošteni podbačaj.

 

yieldchaser, 23.04.2024. u 12:16

 





alt666, 23.04.2024. u 10:59



 

Rezultat za 1Q dat će nam uvid u pravo stanje kompanije,po meni sve ispod 4 milje dobiti bio bi podbačaj..

 



 

Po kretanju cijene mi vuče na jedan, onako pošteni podbačaj.

Eh kolega, pa nemojte tako prozirno. I ja bi skupo prodao jeftino kupio. OMF prodaje bez obzira na rezultate. Zato ga čekamo nisko, nema tu velike mudrosti. Neizvjesno je, a podbačaj bi bio poslovanje s minusom. To ovdje nećemo vidjeti.

Teško je procijeniti dobit kada ne znamo koliko je firma koja je otišla ht u bila profitabilna,tako da je svaka prognoza nezahvalna..ja sam većinu prodao na 215..sada čekamo,da vidimo rezultat i potencijal za isplatu dividende za iduću godinu..

https://eho.zse.hr/obavijesti-izdavatelja/view/54674

Bogami iznad očekivanja

Izjava poslovodstva o stanju Grupe i Društva Ericsson Nikola Tesla te bilješke uz financijska izvješća za prvo tromjesečje 2024. godine Osnovne značajke: • Prihodi od prodaje: 52,0 milijuna eura • Bruto marža: 16,8 % • Operativna dobit: 7,4 milijuna eura • Dobit prije oporezivanja: 7,8 milijuna eura • Neto dobit: 6,4 milijuna eura • Novčani tok od poslovnih aktivnosti: 1,1 milijun eura

 

Izjava poslovodstva o stanju Grupe i Društva Ericsson Nikola Tesla te bilješke uz financijska izvješća za 1. tromjesečje 2023. godine Osnovne značajke: • Prihodi od prodaje: 69,4 milijuna eura • Bruto marža: 16,6 % • Operativna dobit: 9,5 milijuna eura • Dobit prije oporezivanja: 9,5 milijuna eura • Neto dobit: 7,8 milijuna eura • Novčani tok od poslovnih aktivnosti: -7,1 milijun eura

 

Vrlo solidno izvješće,a dionica pada..hahaha

Bez strašnog ht-a zaradili skoro pa isto :). Samo 1.4 mil. manje. A novčani tok da ne spominjem. A ovi prodaju kao da su sad sletjeli s Marsa ahaha

Dobro je rekla Gordana da se okreću profitabilnijem poslovanju i nije bila floskula.Ovako prolaziti kroz teže situacije i opet zarađivati brutalnu lovu može samo Ero. Ni korona ni Bjelorusija ni matica ni Ht ne mogu bitno poremetiti poslovanje.Šta će tek bit kada za promjenu pokoja pozitivnija vijest dođe. A ove su probavljene već 100 puta . Dakle, đe idemo ? Hoće li  dividenda bit dobra pitam se ja ? Ajde fondići koliko je 2+2 ?

Neka prodaju..ja kupujem😉

New Report

Close