ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 04:31
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,84
5.947
32
186,00
186,50
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Dajte ljudi okanite se besplodnih rasprava. Tko vidi bolju priliku, by. Nisu njihove prodane dionice otišle u smeće. Netko ih je kupio. Ovi što od njih kupuju vide ovdje dobru priliku, dobro došli. I to je to. Vrijeme će napraviti svoje. Ovo nije za kockare koji bi u mjesec dana ili manje zaradu od 20-30%. Ohladite malo. Svatko ima svoj sistem trgovanja. Nekad dobar nekad pogrešan. Nema savršene dionice kao ni savršenog ulagača. Pozdrav.

+1309 ERNT

Pobjegoše svi u kodt😅

https://seenews.com/news/kosovo-telecom-gets-15-new-cell-towers-to-expand-reach-851271

Način trgovanja je kao da se prodavači natječu tko će prodati jeftinije, bez pokušaja dobiti više. Nakon što se pokupi 200komada do 197, mudri prodavač za par desetaka sekundi proda 10kom po 194,5 a nakon toga se postavi na 196. I sad ti reci da je to normalna trgovina. Kao da netko i dalje tjera inat, na svoju štetu. Samo naprijed, ima nas strpljivih za razliku od njih. Dokle god se vama žuri prodati kupci će davati manje. Logika trgovanja.

alt666, 13.03.2024. u 07:15

Pobjegoše svi u kodt😅

A gdje idu ovi što prodaju Končare?

Eru svi čekamo niže. Samo strpljivo daće ovi jeftinije. Žuri im se u Končare po kockarskih cijeni. Rizik se ponekad i isplati.

Samo strpljivo i no sikiriki..sada smo na tvrdom dnu po tehnickoj analizi..iduci mjesec su moguca fina iznenađenja..glupo je dionicu prodavati na dnu..

Ti doista misliš da je ovo dno?

Meni je nebitno..jer ako ne poraste cijena dionice ubirat cu dividendu svake godine..pretpostavljam pošto imaju 38% u cashu od ukupne trzisne kapitalizacije da mogu isplaćivat godišnje po 5% bez problema..a to je bolje nego imat obveznicu na 3,65%..imaju dosta novih ugovora..jos ako naprave pravu akviziju..u što ne sumnjam..steci ce se svi oreduvjeti za isplatu gofisnje dividende od 5% u odnosu na cijenu koju sam kupio(204e)😉

Ako ce centralne banke smanjivat kamate onda bi kamate na obveznice bile 3% a ovdje mozes u srednjem roku dobit prosjek najmanje 5% pa sam prodao obveznice i kupio ernt..a i skloni su uz dividendu davati i izvanrednu dividendu..onda zašto da ne?

velite skloni su davati izv divku!!?? znate li kad je to bilo posljednji put?

Ocito ne razumijete sta zelim reći..predviđam posto se akumuliralo dosta novca na računu da će ili ove ili iduće godine roknit izvanrednu dividendu..tako su radili i prije..7-8 godina akumulacija i onda izbačaj kad zatreba matici..a sada im treba..ako su zadnju izvanrednu dividendu roknili prije 10 godina onda je sada vrijeme da to ponove..možda nisam u pravu..ali kupio sam zbog toga dionice ernt..ne mora biti ove..može i iduçe godine..nema problema..čekat ću.

New Report

Close