ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:51
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,84
5.947
32
186,00
186,50
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

alt666, 07.03.2024. u 16:04

 





nimimada1, 07.03.2024. u 15:42



 

 





alt666, 07.03.2024. u 11:53



 

 

Ostalo im od jucer 132 kom..to su sada istovarili..game over erste…

 

 



 

Alt to vi pratite knjigu dioničara ili gledate u grah?

 

 



 

Gledam u grah

😳💪

Ma forumaši prodaju, rekao sam ja.

Sad sam ja novi Erste. Onaj tko je u prošlosti bio zlostavljan se pretvara u zlostavljača.😈

Nebitno je tko prodaje.

onda je nebitno i tko kupuje!! ili da se vratimo na vječno pitanje… tko je pametniji, kupac ili prodavač?

Erste je vani a mi smo na dnu dna…ne znam ko prodaje ali kad prodaješ na dnu dna obično ti kasnije bude krivo..idući mjesec je izglasavanje dividende..možda bude ugodnih iznenađenja..a ko ne može čekat mjesec dana nek sa burze pređe u kladionicu..

Ne treba ovdje biti puno pametan..oduzmite troškove osoblja+dio materijalnih troškova..odlazak 670 radnika pa ćete vidit da oni s tim nisu ništa izgubili..

Sad sam se uhvatio posla i izračunao da su im tih 670 radnika stvarali vece rashode nego prihode..čemu onda pad dionice ako im dobit nece padat i ako imaju casha 75 milja eura na računu?

”Sad sam se uhvatio posla i izračunao da su im tih 670 radnika stvarali vece rashode nego prihode..čemu onda pad dionice ako im dobit nece padat i ako imaju casha 75 milja eura na računu?”

 

Još malo i 100 mil.€.

”čemu onda pad dionice ako im dobit nece padat i ako imaju casha 75 milja eura na računu?”

 

Zato šta će kao pasti prihodi. To ne valja al ne valja ni ako daju dividendu a bogami i ako daju ali malu dividendu.Novčani tijek ne valja ili je sad dobar hm? Prodao je Erste,Y prodaje,I prodaje ili je prodala. Bolje van toga i uhvatiti se zvijezda na samom vrhuncu.To može još gore ,teško da dole : ). Nebo je granica.

Padat ce prihodi ali rapidno padaju i rashodi..a kupovat neku dionicu koja je narasla vec 500% a prodavat ovu koja je nepravedno pala 20%..ja to ne bi nikada uradio..al o.k.svako ima svoju taktiku..razumijem i to da ljudi izgube živce..ja sam tek ušao..pa nisam toliko napet ko ovi što prodaju..čak jos razmišljam da jos nadokupim..

Ernt kupuje

a kupovat neku dionicu koja je narasla vec 500% a prodavat ovu koja je nepravedno pala 20%..ja to ne bi nikada uradio..al o.k.svako ima svoju taktiku..”

Ovisi i je li ova koja je narasla 500%, narasla nepravedno. Ako je pravedno narasla, a i ima dobre fundamente i budućnost, ne vidim problem. Onda nitko nikad ne bi ulagao u Walmart i Microsoft i takve… ak je neš poraslo 3.000%, znači da može porasti još 600%… Ak je neš palo 20%, može pasti još 15%… Budućnost ne znamo. Gledamo fundamente i trendove, čitamo vijesti, čitamo izvješća…

 

New Report

Close