ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 23:53
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,84
5.947
32
186,00
186,50
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

I ovi danas na Rivp su dobro prošli po 4,82. Ja sam se stotine puta tako nisko stavio na bid i nikada mi nije prošlo.

spalato33, 06.03.2024. u 16:20

Na asku je bilo na cijeni 197 e 1332komada.Ostala jos 132 komada to ce ujutro da se sprži.Valjda je gotovo sa rasprodajom

Da bi se ovce intenzivnije  tjerale ,bile plodnije i mliječnije te imale zdraviju janjad potrebno je  dodavati i žitarice.

Kada će taj ugovor?

 

Na zatvaranju interesantno, 1097 dionica po 197€!

Kao neki “smješni” dogovor!

Ali ima i van burze mogucnost trgovanja za takve količine, zato mi malo čudno!

Bome je po 197 netko opasno krcao. Da vidimo i to. Pojačava se škvadra iz Top10. Na zadnji dan prošle godine, papir bješe na 199 ili koliko. Prvo krenuo deset i više % gore i sad je cijelo vrijeme u minusu. Malen minus, ali minus svejedno. Nakon preko dva mjeseca. Da mi je cijeli portfelj to, samo bih minuse zbrajao iz godine u godinu. Bio bih na -1% za ovu godinu, a ovako već imam već skoro 12%. Ako potegne – super, ali se ne ufam baš u Eru. Dibadanz bro, itz dibadanz… dibadand portfolijo!

Ovdje niko ne sluša i mnogi su bili nestrpljivi. Kad je EPlavi dotjerao do 292, trebalo ga je strpljivo tu čekati. Dali bi oni sve ispod 195. Ali eto nestrpljivost im dala i preko 215. Sad se vidi da su strpljivi dobili i po 196 a ovaj na veliko i 197.  Neću reći rekao sam vam ali je istina. 😁. Sutra i u Petak ćemo vidjeti da li su konačno na kraju. Kad su izašli iz TOP10 ostalo im je oko 3700. Uz njih su mnogi nestrpljivi kratili i prodavali s minusom da kupe Končare i HPB …na vrhu.(treba će im puno živaca i strepnje) tako da Plavac strpljivo prodaje lagano po dogovoru a kome vidjet će se djelomično. Ovo danas je definitivno dogovor, sve po PS-u. Meni bi odgovaralo da se još sve do divke prodaje po ovim cijenama, da udomim sirotinju kod sebe jer drugima ne valja. Toliko kešovine na računu, toliko već ugovorenih poslova, toliko posla kod majke(čitajte njihove ugovore a ne samo kredite), 5G inovacije se kod njih rađaju, pa tko je ne bi po ovoj cijeni.  Sjetite se stečajuše Ingre koja je sa 40centi došla na 3,4 Eura, bez ugovorena posla. Tu sam naučio što znači biti strpljiv i skupljati na dnu.  A kako ne bih ovdje marljivo skupljao ovaj biser sa sjajnom perspektivom. Samo strpljivo.

Ingra je bila po 25 centi.

Sad će netko s foruma prodati 3 kom po bidu. Pa drugi 6 kom, pa opet zastoj.

Izgleda da je erste tek jučer potpuno izašao..sad bi mogao biti efekt praćke😅

Ostalo im od jucer 132 kom..to su sada istovarili..game over erste…

Ovo jučer je ernt kupio vlastite dionice preko društva interkapital..napokon počeo trezor kupovat..

alt666, 07.03.2024. u 11:53

Ostalo im od jucer 132 kom..to su sada istovarili..game over erste…

Alt to vi pratite knjigu dioničara ili gledate u grah?

 

nimimada1, 07.03.2024. u 15:42

 





alt666, 07.03.2024. u 11:53



 

Ostalo im od jucer 132 kom..to su sada istovarili..game over erste…

 



 

Alt to vi pratite knjigu dioničara ili gledate u grah?

 

Gledam u grah

New Report

Close