ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:11
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
188,40
18.464
98
188,00
189,00
0,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Nekako sam zapustio ovaj ERNT.

Više sam u kriptovalutama neko vrijeme i idućih par mjeseci… no dobio par e-mailova da su mi kupovni nalozi ispod 200 EUR izvršeni. Nisam mislio da ću to opet vidjeti. Posebice tako brzo.

 

No hvala fondu za jeftinu kupnju. Sve ispod 200 je besplatno dugoročno.

Šušla se o akvizicijam, večoj dividendi… no i bez toga bit će dobra godina.

Trolam, hejtam, vrijeđam, ponižavam, omaložavami - mućki Džubrarim.

https://www.ericsson.com/en/news/2024/2/ericsson-mwc-2024-barcelona-executive-qa—asa-tamsons

https://www.ericsson.com/en/news/2024/2/ericsson-mwc-2024-barcelona-executive-qa—fredrik-jejdling

Evo, ak nekog zanima.

Zbog mnogobrojnih komentara bezrezervne podrške cijeni ERNT tipa “ide to bez sumnje gore jer ERNT to zaslužuje temeljem dugoročnog poslovnog ugleda i uspjeha”, pratim već duže vremena nezgodno strmoglavi OBV i znatiželjan sam hoće li, kako to obično bude kada je OBV u pitanju,  cijena dionice također krenuti nizbrdo za njime ili će se ipak nekako zaustaviti i oporaviti.

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

dyonicar, 28.02.2024. u 01:08

Zbog mnogobrojnih komentara bezrezervne podrške cijeni ERNT tipa “ide to bez sumnje gore jer ERNT to zaslužuje temeljem dugoročnog poslovnog ugleda i uspjeha”, pratim već duže vremena nezgodno strmoglavi OBV i znatiželjan sam hoće li, kako to obično bude kada je OBV u pitanju,  cijena dionice također krenuti nizbrdo za njime ili će se ipak nekako zaustaviti i oporaviti.

 

Ma sigurno ide nizbrdo tako da se oni koji “nemaju” interesa za ovu dionicu a svejedno imaju potrebe u ranim jutarnjim satima nama objašnjavati kako nešto nije dobro , mogu slobodno ukrcati po nižim cijenama . Jer ipak valjda valja nešto.Ja mislim na 50-60 € da ćete dočekat ulaz.Samo malo treba pričekati.Sretno.

Ovi što su prodali po 200-210 eura nek kupe sad po istim cijenama ako mogu. Ali nema baš, samo neka sića.

Psihoza je završila a erste je izašao tako da malo po malo ide se naprijed.Nespretno izrečena rečenica pred.uprave Kovačevic vezano za održavanje mreže ht dovela je do ovoga.Sad iskreno ne vidim razlog da ne krene lagini oporavak.Dno je dotaknuto!

Prva razine potpore je bila 205..druga je 198..a treca je na 195..tako da je dno raspon izmedu 195-205..kad će up..vidit ćemo..procjena dividende je 7 eur..nadokupio jos danas

Ja bi bio super zadovoljan sa 8 EUR divke. Sve iznad toga je extra. Na ovu cijenu i moj još niži prosjek i 6-7 Eura je zadovoljavajuće.

Mislim da imaju jos cca 1000 kom..neko je jos izlazio uz njih pa je tesko.pogodit jesu li skroz out..signalizira mi oko 0,1%..

Treba javit ovom broju 8 da ne kupuje, da ne valja to niš.  :O

hahaha znači kad mi netko uspoređuje it “konkurenta” sa Erom .

P/E po današnjoj cijeni 80, dobit 1 mil.

P/E  11.88 , dobit 22 mil.

 

Svi padaju a danas ero na stabilnoj nuli.I to je nesto

New Report

Close