ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 16.09.2024. u 19:10
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
186,24
78.408
421
185,50
187,00
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

lojtra, 26.02.2024. u 15:26

A što kupiti na zse ako prodam eru? Jedino što vrijedi a nije bogzna poraslo je rivp. Ali u njemu mi je 50 posto portfelja . Tako da ništa…tko nije dosad prodao, prerizično je sad jer kad okrene bit će plača.

Teško se može izgubiti na Končarima, ako se sada uleti u njih. Jednostavno je ogromna potražnja za njihovim proizvodima. I nije to sad za godinu dvije samo. To će potrajat barem do kraja desetljeća.

Top 10 ima 66,14 posto, dakle bez promjene. Samo forumaši ruše.

Komot

Samo naprijed, ja sam svoju školu platio 2008 g. A prve dionice sam kupio 1992 ili93 g.🙄

Komot

Dobro si rekao, kupujete zaradu 2024 do 2030 g. Međutim to tek treba zaraditi. A do tog cilja ima milion zamki. Dlkv je po analitičarima trebao s 2000 kn otići na 10000 kn. Sad je 2 eura ali pošto je bilo spajanje 1:100, zapravo je 0,02 eura.

Čovjek uči dok je živ i umre glup.

Uspoređujući d drugim dionicama ero bi trebao biti najmanje 270 eura. I to bez Končara.  S njim 1000 eura.🙄

tribal1, 26.02.2024. u 19:22

 





lojtra, 26.02.2024. u 15:26



 

A što kupiti na zse ako prodam eru? Jedino što vrijedi a nije bogzna poraslo je rivp. Ali u njemu mi je 50 posto portfelja . Tako da ništa…tko nije dosad prodao, prerizično je sad jer kad okrene bit će plača.

 



 

 

VLEN

 

Imam

I da li je iskrcavanjem 304kom po vodu završena rapsodija stara godinu dana? Vjerovatno je. Sada ostaju maali koji će prodati i ući u Končara koji će vjerovatno stagnirati tu gdje je pa lagano korekcija. Strpljivi još malo i onda ćemo početi kupovati i dizati ovo na realne razine. Duplo od dna je realno u ovoj godini, što kažete? 😉

alt666, 26.02.2024. u 20:23

Ericsson NT također je objavio svoje rezultate prošli tjedan, a iako je došlo do poboljšanja profitabilnosti na godišnjoj razini, to je više zbog pritisaka na troškove u 2022. koji su utjecali na profitabilnost. Iako je Društvo potpisalo nekoliko novih ugovora u 2023., ne vidimo puno prostora za veću dividendu, te je kao takvu ostavljamo na 6 EUR DPS kao i prošle godine. Međutim, zbog deprecijacije cijene, to bi ipak završilo na višem DY u odnosu na prošlu godinu.Evo interkapital očekuje 6 eur dividende po dionici..

Za koga oni rade? Imaju visok ulaz?

Valjda su ovi sto tlače dionicu napokon izašli..bas su je unakazili..

Jel ovo gotovo istresanje ili imaju jos?

fond300, 27.02.2024. u 13:38

Jel ovo gotovo istresanje ili imaju jos?

Mislim da nemaju više

New Report

Close