ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,84
5.947
32
186,00
186,50
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

isti slučaj kao i atgr. izvrsno vođene tvrtke, a obje se iz drugačijih, a opet sličnih razloga taljigaju na -20% posljednje 2-3 godine.

ovo kao da slušam gordanu ali je postalo preko noći realnost…. stepenica niže, nova era, vratiti prihode u roku par godina….. ehhhh, tu je problem! par godina… ekonomija je sve brža, sve dinamičnija, sve brže se to svašta nešto vrti… pa tko ima još vremena nekoliko godina čekati, dok karavane prolaze!!!??? pogledajte posljednje 2-3 godine! a i ova je krenula bezobrazno dobro! tko tada nije zaradio i napravio dobar povrat….

nemojte biti kao kolege na atpl… spremni čekati nekoliko godina… pa kakvi bi onda morali biti povrati da nadoknade i već sada ove minuse.

Kolega, vidim da nisi zadovoljan rezultatima ERNT?

Hoćeš ostati u poziciji?

Rezultati odlični,cijena jeftina,uskoro rekordna divka,rješili se odjela koji im ne donosi veliku zaradu jer marža mala a vi kažete ernt nije povoljna kupnja.Baš me zanima kakvi će biti komentari za misec dana.Ako neko misli da ne valja prodajte i riješite se dionice.Ja sam nadokupio jos u petak ,vjerujem u era .Bitno da je jedan fond izašao a drugi nam pojačava pozicije.Pa čeklo se dugo erste plavi da izađe i sad mislim da ide stabilizacija i rast.

zakaj očekujete rekordnu divku? jer matica ima problema pa treba novčeke?

Kad ja izađem do kraja, onda kreće rast na dionici. Možda ne odmah, ali nakon par do nekoliko mjeseci sigurno. Kad vam napokon krenu kapitalne dobiti, onda ćete znati da sam ja vani. I ne, nisam zadovoljan s rezultatima. Dividende isplaćuju i druge kompanije. Sad se moram divit Erinoj dividendi divini, ko kakvom zlatnome teletu…

Divka nije ispod 8 eura !

Ako niste zadovoljni zašto čekati izađite ujutro da se dionica očisti kao i bilanca kako bi mogla krenuti tamo di joj je mjesto.Velika većina vas je kupovala ne tako davno i sad razočarenje bez razloga.Dionica je stagnirala smo zahvaljujući erste plavom i sad moze jos koji dan vama par nezadovoljnih koji nemate razloga za to.Izađite i potvrdite nam svo izlazak da napokon i ero krene.Ili sa vama ili bez vas dionica ce doći tamo gdje joj je mjesto ,puno vise nego di je danas

Zamjetan je trud u stvaranju negativne atmosfere oko ove firme. Kao i potezi većih igrača u tom smjeru. Kod ERNT ništa nije dobro.

Što je sljedeće u prognozama i razmišljanjima – otvaranje stečaja za ERNT kroz par mjeseci?

Kakvi su trebali biti financijski rezultati da cijena ode 10% gore – poput onih od Nvidie?

spalato33, 25.02.2024. u 22:10
Izađite i potvrdite nam svoj izlazak da napokon i Ero krene.

Izgleda da su pročitali Vaš zahtjev i čini se da su Vas poslušali.

 

Samo logirani korisnici mogu vidjeti privitke.

Dobri stari Mr. ALGO na 200.

Znači erste još nije izašao

Čemu toliko pesimizam. Kad usporedimo rezultate Končara, Podr, HPB i drugih koji su pri maximumu sa ERNT i koliko su rasli lako je zaključiti da tu nešto ne štima. Ili je Ero podcijenjen ili ovi drugi precijenjeni. Tolika razlika u rezultatima nije kolika je u cijeni. Ali sve ima svoje. Ovo je Burza, spekulativno trgovanje,  izaći će majstori s dobiti u onima pa će doći i do Ere. Strpljivost nagrađuje. Sjetite se npr Ingre koja je bila pred propasti pa je narasla 10x na skoro nikakvim rezultatima i bez lipe dividene. Ali znamo i to da se na forumima često pišu negative da se što povoljnije kupi. I na kraju bolje da ne kupio drugi Erste

 

New Report

Close