ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 28.09.2024. u 07:30
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,99
90.019
484
185,50
186,00
0,00%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

pozdrav, pretpostavljam da bi ericcson trebao imati rast jer je korekcija i pad cijene bila uzrokovana smanjenom dividendom.

svlivnix


pozdrav, pretpostavljam da bi ericcson trebao imati rast jer je korekcija i pad cijene bila uzrokovana smanjenom dividendom.

Do pada je došlo zbog jakog smanjenja dividende, ali većina je bila ovdje upravo zbog dividende tako da nisam siguran da će doći do nekog ozbiljnijeg rasta cijene dionice dok se ne poveća dividenda. Zadnjih godina 9-10%, sad 3% ?! Nije baš neki magnet po ovim cijenama…

Dividenda nebi trebala biti glavno mjerilo vrijednosti dionice vec samo poticaj za ulagace, ako je ona uzrok pada cijene dionice onda je za ulagace ovo najpovoljnije jer je dionica jeftina pa se moze za pretpostaviti i ocekivati dobar rast.


Dividenda nebi trebala biti glavno mjerilo vrijednosti dionice vec samo poticaj za ulagace, ako je ona uzrok pada cijene dionice onda je za ulagace ovo najpovoljnije jer je dionica jeftina pa se moze za pretpostaviti i ocekivati dobar rast.

To je tako u svim normalnim i pravnim državama , međutim to pravilo ne vrijedi na brdovitom balkanu

Samo strpljenja, možda Vam već sutra ta osobina donese neke zarade..

Da Vas podsjetim što je ERNT zadnjih mjesec dana radio i ugovorio

Darko Bičak
26.4.2018 22:00
Hrvatska pošta će dostavu digitalizirati do lipnja, ali dronovima je rekla – ne[/b]
[/b]
Bernard Ivezić
11.4.2018 14:34
U 25 najutjecajnijih projekata u Uniji uvrštena su i tri na kojima je radio Ericsson Nikola Tesla

Bernard Ivezić
1.4.2018 9:00
Projekt od 18 milijuna kuna: Ericsson Nikola Tesla otvara centar koji će zaposliti 300 ljudi

Poslovni.hr
22.3.2018 11:49
‘Neka 5G tehnologija bude nacionalni strateški projekt’

Saša Paparella
20.3.2018 22:00
Projekt ENT-a skraćuje liste čekanja

Darko Bičak
18.3.2018 22:00
Ericsson Nikola Tesla i Ministarstvo zdravstva potpisali ugovor vrijedan 14 milijuna kuna

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

(re:To je tako u svim normalnim i pravnim državama , međutim to pravilo ne vrijedi na brdovitom balkanu)

Ne mora značit Ericcson je svjetska kompanija i na nju ne utječu dugoročno balkanske oscilacije, samo u zadnja dva dana je skočila preko 1%. Pozz



@All
ako politika odluči da do kraja preslikaju Parmalat na ovo (a to je bila ideja od početka), onda bi trebali ne-Todorić dioničarima ostaviti bar 5%, a ne ići za tim da ih unište do kraja. Sun Tzu se rekao "Nikad nemoj pritisnuti protivnika uz zid jer ćeš ga tako prisiliti na borbu do smrti, nego mu ostavi prostor za častan uzmak i tako ćeš pobijediti uz minimum žrtava." Ovi naši očito nikad nisu čitali ništa drugo osim Zagora.
Zato imamo situaciju da će nagodba u trenutnom obliku vjerojatno propasti jer su prisilili opasne igrače da se bore do smrti umjesto da im daju bar nešto. Sljedeća iteracija nagodbe će vjerojatno biti malo inteligentnija…

Kad bi nasa politika imala imalo mozga i morala, tada se ne bi dogadale takve stvari. Ja ne ocekujem da ce se ista rjesiti. Mi Hrvati cemo morati po vec uhodanim metodama sanirati sve gubitke a Plenkovic, Dalic, Maric … nece za ama bas nista odgovarati, bez obzira sto su debelo u sukobu interesa … Ja ne znam kakav smo mi to mutav narod da nam izvrsni direktor Agrokora tvrdi da nije nista znao ???? I onda postane jos i ministar financija drzave … mislim sta se tu uopce moze komentirati ???

Na 1050 – 1060 dijelilo se ERE na kile a sada na većoj cijeni ni grama

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Slažem se sa ING, vjerovatno je uzrok tome što se tada pretpostavljalo da će cijena padati do 1000kuna zbog smanjenja dividende, međutim to se nije dogodilo jer se očekuje korekcija i rast i sad skoro nitko ne želi prodati ni po 1100kuna. Pozdrav.

Ako tko prati ERU, je l popratio koliko je sekundi izdržao ovaj nalog na 1100 kn!?

Vidim da se ove dvije 100 pomiču prema gore, što je sigurno sigurno

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nekako je ovdje nastao tajac 🙂

Sjela divka

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

New Report

Close