ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 18.10.2024. u 03:50
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,71
349.321
1,881
185,00
186,00
0,54%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Neka bude redovna kao do sada 20 kn, a sve preko će mi biti super.
Još uvijek bolje nego da su mi novci na banci sa astronomskom kamatom od 0,1-0,2 % …za poludit!

Ja nisam tako skroman kolega kao Vi ipak su mi malo veća očekivanja…. 🙂
Možda bude kakva mala uskrsnica
[/quote]

Može 20 redovna, a ostalo kao i do sada izvanredna (ako taj vlak nije skroz otišao).

Neka bude između 5-10% od trenutne cijene biće dobro. Tako je bilo i do sad.

neće uvijek biti ovako.

Evo još lijepih vijesti iz ERNT….

U 25 najutjecajnijih projekata u Uniji uvrštena su i tri na kojima je radio Ericsson Nikola Tesla

Domaće kompanije

1.4.2018.
Europska komisija objavila je popis 25 ICT projekata iz područja zdravlja koji su imali najveći utjecaj na europsko društvo unazad 11 godina, a među njima tri su projekta na kojima se radilo i u Hrvatskoj.

Ericsson Nikola Tesla objavio je da su njegovi stručnjaci radili na projektima CareWell, eWall i UniversAAL. Izvještaj naslovljen “Utjecaj EU financiranih ICT istraživanja u području aktivnog i zdravog starenja” napravila je španjolska konzultantska tvrtka Onsight. “Osigurati adekvatnu brigu o starijim osobama od esencijalne je važnosti da bi europskim građanima omogućili da pozne godine provedu zdravi, sretni i samostalni”, navodi se u istraživanju.

U Ericssonu NT navode da su u tri projekta njihovi zaposlenici imali važnu ulogu.

“CareWell omogućuje višeslojnu integraciju za pacijente sa složenim potrebama, eWall donosi inovativno kućno okruženje, a UniversAAL podupire otvorenu platformu za tzv. Ambient Assisted Living”, kažu u zagrebačkoj tvrtki. Opseg projekata dobro ilustrira CareWell.

Taj projekt s 3 milijuna eura financiran je kroz Okvirni program za konkurentnost i inovativnost. Cilj mu je povećati dostupnosti zdravstvene zaštite te proces izvanbolničke skrbi i kvalitete života ljudi s kardiovaskularnim bolestima i dijabetesom. U projektu su sudjelovali stručnjaci iz osam država, a u pilotu je proveden u šest EU regija.

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Nikome se više ne prodaje ERNT po 1175, što se nešto čeka 🙂

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

Zanimljivo da na ovo nema komentara.
Jednako zanimljivo da se u priopćenju ne spominje nikakav iznos.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oJIaRZU6ndHuv6b0iD2NZA==.pdf


Zanimljivo da na ovo nema komentara.
Jednako zanimljivo da se u priopćenju ne spominje nikakav iznos.
http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oJIaRZU6ndHuv6b0iD2NZA==.pdf

U zadnjih nekoliko tjedana toliko dobrih vijesti i ugovorenih poslova da je nevjerojatno da je cijena ostala ne promjenjena…!!!
Samo strpljenja, nagrada je zajamčena…. 🙂
ps posjedujem 132 kom ere

NOVAC JE SAMO SREDSTVO POMOĆU KOJEG SE ZADOVOLJAVAJU POTREBE

http://www.zse.hr/userdocsimages/novosti/oJIaRZU6ndHuv6b0iD2NZA==.pdf
Ovdje je riječ o tzv. “swopu”. Postojeće bazne stanice idu komplet u smeće, a ugrađuju se nove, Ericssonove.
S obzirom na cca 4000 baznih koliko ih ima HT, nije baš mali posao…
Huawei se gurao, ali nije uspio…

proljetni praznici prošli, a najava dividende kasni

Vjerojatno da ne tresne jako dvaput isti mjesec. Jednom zbog slabe dividende, drugi put zbog slabog prvog kvartala…da se cijena, kad se već ruši, ruši “o istom trošku” 🙂

Prvi kvartal ce biti pozitivan, a dividendu ce izgleda ipak neku isplatiti …. Bilo bi lijepo da nastave u istom tonu kao proslih godina 🙂

Da je meni znati kaj čekaju s prijedlogom.
Osjećam se kao na streljni…oće me fulati ili pogoditi .

Imali su i imaju velike investicije i planove, a zadnjih godina se sve nesto vuce pa je tako sa prometom tj dobiti i onda uracunaj da su isplacivali poprilicno jake dividende … Tako da treba s njima biti strpljiv jer to je velika i inovativna tvrtka i mislim da njihovo vrijeme tek dolazi ….

New Report

Close