ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 19:54
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,06
15.915
86
185,00
185,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.



Teško je pogoditi kvartal u kojem se to bude vidjelo ali kada se bude vidjelo bude se vidjelo jako i naglo.

Pa samo taj Rostelekom je činio više od 50% prihoda prošle godine bez adekvatne zamjene(CEO je to naglasila sama)

To se bude vidjelo sigurno i vrlo jako, kada, vidjeti ćemo.

Kao dolazak tog vala prihoda i njegov odlazak će biti sličan u intenzitetu.

Otkad čitam Vaše komentare Vi stalno pišete prije svakog kvartala da će bit pad (tako je i meni stari govori razbit ćeš tom vožnjom auto,pa normalno da ću jednom razbiti ali do tad ću se voziti, šalu na stranu)pa normalno da će bit jednom pad ali dok to padne ja ću bit možda i 300% u plusu (kupi, prodaj)
[/quote]

@taja vozi polako 🙂 brzo mozes voziti tek kad budes iskusna vozacica kao npr. ja 🙂

Aha znaći ipak prije nego kasnije.

Prihodi tromjesečja su se prepolovili..

E da…

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Dobit 10 % veća nego proteklo polugodište ukupno 88 miliona kuna za prvih 6 mjeseci, još koji dobar ugovor


Dobit 10 % veća nego proteklo polugodište ukupno 88 miliona kuna za prvih 6 mjeseci, još koji dobar ugovor

88.mil kn polugodišnja dobit,ako nastave istim intezitetom dobit bi trebala biti
cca 176 mil kn ili cca 135 kn po dionici
i to je dobro
ali s obzirom na cijenu od 1550i nije,jer se ne može očekivati da će se
ponoviti posao iz ZND,mislim da je preskupo,ali tko sam ja da vam sudim??????



Dobit 10 % veća nego proteklo polugodište ukupno 88 miliona kuna za prvih 6 mjeseci, još koji dobar ugovor

88.mil kn polugodišnja dobit,ako nastave istim intezitetom dobit bi trebala biti
cca 176 mil kn ili cca 135 kn po dionici
i to je dobro
ali s obzirom na cijenu od 1550i nije,jer se ne može očekivati da će se
ponoviti posao iz ZND,mislim da je preskupo,ali tko sam ja da vam sudim??????
[/quote]
Zašto mislite da se ne može očekivati još koji dobar posao u narednom razdoblju?




Dobit 10 % veća nego proteklo polugodište ukupno 88 miliona kuna za prvih 6 mjeseci, još koji dobar ugovor

88.mil kn polugodišnja dobit,ako nastave istim intezitetom dobit bi trebala biti
cca 176 mil kn ili cca 135 kn po dionici
i to je dobro
ali s obzirom na cijenu od 1550i nije,jer se ne može očekivati da će se
ponoviti posao iz ZND,mislim da je preskupo,ali tko sam ja da vam sudim??????
[/quote]
Zašto mislite da se ne može očekivati još koji dobar posao u narednom razdoblju?

[/quote]

Zato što je na izvještaju od 2012 gđa. Kovačević to rekla – da se ne može očekivati u kratkom roku.

Pa dajte čitajte, bez uvrede.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.



Dobit 10 % veća nego proteklo polugodište ukupno 88 miliona kuna za prvih 6 mjeseci, još koji dobar ugovor

88.mil kn polugodišnja dobit,ako nastave istim intezitetom dobit bi trebala biti
cca 176 mil kn ili cca 135 kn po dionici
i to je dobro
ali s obzirom na cijenu od 1550i nije,jer se ne može očekivati da će se
ponoviti posao iz ZND,mislim da je preskupo,ali tko sam ja da vam sudim??????
[/quote]

Ove godine do 120 mil kn prije 110 ili okolica, slijedeće duplo manje, sveukupno do maksimalno 60-70 milijuna kuna neto dobit u 2014.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

@lopina

Isto si laprdao i prosle godine nakon dividende, kad je cijena bila oko 1000kn. Vjerujem da ces znat sam izracunati koliko je (1530+170-1000) i pretvoriti u %…

Rostelekom ugovor je zavrsen jos prosle godine. 100mil eura uz 7% profita.
U prva dva kvartala je Gruzija sa manjim prihodima ali vecim profitom nego RT.
ERNT desetljecima prodaje na trzistims bivseg SSSR. Nekad je vise manjih ugovora, a nekad par vecih, a na kraju uvijek par stotina milijuna.

Sto ce biti 2014? Tko to zna. Cekajmo prvo da ova godina zavrsi.

danas samo 1 dionoca prodana!? pretumbacije u top 10 odrađene? mogao bi neki spust da se odradi…

who dares, wins


danas samo 1 dionoca prodana!? pretumbacije u top 10 odrađene? mogao bi neki spust da se odradi…

Ćekam taj spust već dva mjeseca, ali ga ove godine još nema. Pitam se hoće li ga i biti? Srepljivo ga čekam. A ako ga i ne bude, ima uvijek i drugih prilika za dobru zaradu.


Ove godine do 120 mil kn prije 110 ili okolica, slijedeće duplo manje, sveukupno do maksimalno 60-70 milijuna kuna neto dobit u 2014.

Nomen est omen. – Ime je znak
Uvijek bolje od HR prosjeka

da liznaš dane dost atakse ksastva rapr ob lemeuči tanju

New Report

Close