ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 05.10.2024. u 22:29
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,06
15.915
86
185,00
185,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Što znači kad se kupac povuče, pa se sad ti iskrcavaj!!!!

Kako su lijepo poredani nalozi na kupnji od 1470 do 1300 više manje po 1-2-3- komada…za oko lijepo vidjet popunjenu kupnju!!1

zbog objektivnosti, samo bi dodala da je i sa druge strane slično. i na prodaji ima dosta malih naloga.
i da… žao mi je iskreno što niste iskoristili rast

Dividendu dobio ali Obavijest o isplati dividende ne…
Ima li jos ovakvih kao ja?

Ima


Dividendu dobio ali Obavijest o isplati dividende ne…
Ima li jos ovakvih kao ja?

nisam ni ja dobio, nemam otvoren račun pri SDA,

koristiš “e-račun” u SKDD možda? mislim da je bilo slično pitanje prije,
ako da, onda nema više papirnatih obavijesti doma [emo_smijesak]

"Pokušaj je prvi korak ka neuspjehu." Homer Simpson Caveat emptor

Na današnji dan prije 154. godine je rođen genije iz Smiljana

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/zagreb-pocelo-obiljezavanje-rodzendana-nikole-tesle—294006.html

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

Ja na dugom godišnjem odmoru, a ERNT radi pa radi….prvo isplati dividendu pa nastavi rasti…lijepa li godišnjeg…Hvala i Nikoli i ERNT….pozdrav kolegama dioničarima gdje god bili i zahvala zaposlenicima kompanije!

Ovo je možda zadnje izvješće sa porastom prihoda u nizu. Što vrijeme ide prema q3 tako će pritisak na prihode zbog gotovog Rostelekoma ugovora biti sve veći a pozitivan utjecaj Rostelekoma jenjavati.

Samo činjenice.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Istina, ali mislim da ce se tek q12014 izvjesce biti koje nema porast prihoda ili cak neku malu stagnaciju.


Ovo je možda zadnje izvješće sa porastom prihoda u nizu.

Samo činjenice.

Isto tako je samo cinjenica da ovo mozda nije zadnje izvjesce s porastom prihoda u nizu…Besmislena cinjenica, ali ipak istinita kao i tvoja…

Teško je pogoditi kvartal u kojem se to bude vidjelo ali kada se bude vidjelo bude se vidjelo jako i naglo.

Pa samo taj Rostelekom je činio više od 50% prihoda prošle godine bez adekvatne zamjene(CEO je to naglasila sama)

To se bude vidjelo sigurno i vrlo jako, kada, vidjeti ćemo.

Kao dolazak tog vala prihoda i njegov odlazak će biti sličan u intenzitetu.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.


Teško je pogoditi kvartal u kojem se to bude vidjelo ali kada se bude vidjelo bude se vidjelo jako i naglo.

Pa samo taj Rostelekom je činio više od 50% prihoda prošle godine bez adekvatne zamjene(CEO je to naglasila sama)

To se bude vidjelo sigurno i vrlo jako, kada, vidjeti ćemo.

Kao dolazak tog vala prihoda i njegov odlazak će biti sličan u intenzitetu.

Otkad čitam Vaše komentare Vi stalno pišete prije svakog kvartala da će bit pad (tako je i meni stari govori razbit ćeš tom vožnjom auto,pa normalno da ću jednom razbiti ali do tad ću se voziti, šalu na stranu)pa normalno da će bit jednom pad ali dok to padne ja ću bit možda i 300% u plusu (kupi, prodaj)

@Taja

Pogledajte prije više od godinu dana kad sam napisao da će firma i njezini prihodi rasti pa i cijena sa time. Tada je bila cijena 900 kn.

Sada tvrdim da će prihodi padati kao i cijena.

Mislim da je ERNT odlična firma a i nosi ime možda jedinog pravog uzora u životu kojeg imam.

Rostelekom je one time event koji nema zamjenu trenutno.

Ja ne drukam.

Samo kažem da slijedi takav trend i ne sumnjam uopće.

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

New Report

Close