ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 04:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,06
15.915
86
185,00
185,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dividenda će se isplatiti 26.06.2013.

http://zse.hr/userdocsimages/novosti/M42JGn5bn8mi3CKvv6MRzQ==.pdf

Da li je nekom sjela dividenda!? U PBZ-u još ništa.

Nije ni u HPB-u.Prijašnjih godina je bilo odmah ujutro na računu.

legla dividenda na PBZ

I na HPB[emo_smijeh]

Mogući značajan rast, a nema previše komentara, to mi se isto sviđa kod ove dionice. Iako bi volio ako bi mi netko mogao obijasniti današnju potražnju koja je naglo narasla. Ima možda neka nova vijest u vezi ERNT-a?

Ulaže se prinos dividende

Moguće. Mislio sam da se radi o nekom novom poslu s obzirom da u izvještajima stoji da se intenziviraju prodajne aktivnosti u Rusiji, Bjelorusiji i Gruziji. Vidjet ćemo.


Ulaže se prinos dividende

Moguće ali moram priznat da mi je sve to pomalo čudno. Ako se pogleda cijena na asku / Bidu te doda dividenda cijena dionice je rekordno visoka …

ne da je čudno nego je jako čudno [emo_zacudjen]

who dares, wins

da ali nema trgovine.,bar za sad.,vjerujem da će polugodišnji retultati opravdati i cijenu veču od trenuačne.,2010 i 2011 god po dobiti su bile loše.,2012 g je bila vrlo dobra a ova god je na tragu da nadmaši 2012.,mislim da je zato logično i opravdano da cijena nije zaronila tako jako kao prošle god.,ipak je trenutna perspektiva dionice i firme puno bolja nego prošle god u ovo doba.,

pumpa li se pumpa i navlači

pepe7

New Report

Close