ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
188,40
18.464
98
188,00
189,00
0,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.


Definitivno. Samo koliko?

očekivanja dividende na forumu su od jako raznolika, od 40-150 kn….baš me zanima koliko će biti i da li će biti isplata predujma ovaj mjesec da se izbjegne porez koji starta od 01.03.2012.???
za oko sat vremena sve ćemo znati [cool]

moji postovi na forumu su moje mišljenje, nisu financijski savjeti niti poziv na kupnju/prodaju dionica ili ulaganje u iste

Predložena dvd 20+150 kn!

http://www.zse.hr/UserDocsImages/financ/ERNT-fin2011-1Y-NotREV-N-HR.pdf

Predložena dividenda: 20 kuna redovna i 150 kuna izvanredna dividenda po dionici

Dividenda 150 + 20 kn..nije loše , nije loše [smiley]


prognoziram 150-200kn dividende, pa bumo vidli…

eto, 170 kunića dividende…darežljivi su i ove godine

Vrhunski:) Dobar deal. Prinos 15% 🙂 ( po mojem ulazu )

I was early taught to work as well as play, My life has been one long, happy holiday; Full of work and full of play- I dropped the worry on the way- And God was good to me everyday.

Opaaaa, ovo je stvarno ludilo, 170 kn dividenda! [thumbsup]

Hrvatska ulazi u EU glasovima 30% biračkog tijela. 70% birača nije dalo svoj glas za ulazak u EU!

Nitko ne komentira operativni gubitak ? Ova vjest o dividendi je super za trenutne dionicare, lakse ce iskrcati dionice sada na ovim cijenama , no ova firma polako ali sigurno ide k teskoj situaciji nazalost 🙁

...

!70… nije loše, dapače. Veoma dobra dividenda za dioničare ERNT…

kada je ex dividenda day? i kada je isplata?


Nitko ne komentira operativni gubitak ? Ova vjest o dividendi je super za trenutne dionicare, lakse ce iskrcati dionice sada na ovim cijenama , no ova firma polako ali sigurno ide k teskoj situaciji nazalost 🙁

nema straha za ERNT, vlada uskoro ukida 6% poreza telekomima, uz uvjet da investiraju milijarde u novu tehnologiju (4G mreža itd.)..a zna se tko jedini ima reference za takve poslove u RH, tako da za par mjeseci kreće veliki investicijski ciklus [thumbsup]
uostalom, u top 10 je brdo fondova, tako da ne smnjam da će oni također ubrzo krnneuti s jakom kupnjom i da će do ex div.day-a cijena otići do 1500 kn [thumbsup]

Koji je zadnji dan za pravo na dividendu ?

New Report

Close