ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:18
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
188,40
18.464
98
188,00
189,00
0,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kolika je dividenda sa odbicima hvala!



Na RBA još nije legla.

pogledaj [thumbsup]
[/quote]

da, sjela je, malo je kasnilo.


Kolika je dividenda sa odbicima hvala!

Ovisi o stopi prireza, svaki grad ima drugačiju. Ja plaćam vrlo mali prirez pa mi ispada 177,76 Kn/dionica.

lp

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Sjela i na ZABU, 177,30 kn

ja sam dobio 176,37 po dionici

Molim Vas da me netko uputi kome se mogu obratiti u vezi isplate dividende. Još mi nije sjela, a tekući i žiro račun su mi u redu i dobila sam doma obavijest o pravu. Također bih zamolila iskusnije ulagače da napišu da li možda isplate i ove i drugih firmi traje možda nekoliko dana?
Hvala unaprijed!


Molim Vas da me netko uputi kome se mogu obratiti u vezi isplate dividende. Još mi nije sjela, a tekući i žiro račun su mi u redu i dobila sam doma obavijest o pravu. Također bih zamolila iskusnije ulagače da napišu da li možda isplate i ove i drugih firmi traje možda nekoliko dana?
Hvala unaprijed!

Heh, meni su isto poslali obavijest o isplati dividende, a kupio sam 20.05. kad vise nije bilo prava – ne kuzim zasto su opce slali obavijest … Probaj zvat SKDD, na obavijesti ima kontakt informacije …

Odnosi s investitorima, Okoliš
Orhideja Gjenero,
Menadžer za odnose s investitorima i okoliš tel: + 385 1 365 44 31
fax: +385 1 365 31 56
e-adresa: odnosi.investitori@ericsson.com

pozdrav

I ja dobih; Potvrda o isplaćenom dohotku, uplaćenom porezu po odbitku i prirezu…
Totalka sam zbunjen… pomagajte…
Koliki je neto iznos po dionici za grad Zagreb!
Meni isplaćeno 82,586 kn po dionici… ne kužim…

Volim kad pročitam članak u kojem se ne spominje ERNT, ali znam da su oni trenutno jedini koji mogu implementirati navedenu tehnologiju u RH, ali i šire 🙂

Vaš link

Život je lijep!


Volim kad pročitam članak u kojem se ne spominje ERNT, ali znam da su oni trenutno jedini koji mogu implementirati navedenu tehnologiju u RH, ali i šire 🙂

Vaš link

Život je lijep!

http://www.bug.hr/vijesti/ht-huawei-pokazali-lte-rijeci/107695.aspx

ja sam dobila 93 kn po dionici, ne kužim kako.

New Report

Close