ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 00:59
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,50
4.081
22
185,50
186,50
-0,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Jeste li znali da ćemo morati platiti porez na dividendu, odnosno da će nam SKDD umanjiti iznos dividende za porez na dohodak ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.


Jeste li znali da ćemo morati platiti porez na dividendu, odnosno da će nam SKDD umanjiti iznos dividende za porez na dohodak ?

naravno!! pa nije valjda da si to tek sada saznao?!! [lol] [bye]

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti investicijski savjet za ulaganje


Jeste li znali da ćemo morati platiti porez na dividendu, odnosno da će nam SKDD umanjiti iznos dividende za porez na dohodak ?

Jao, pa kolega loris kad ste vi usli u dionicu a ne znate osnovne elementarne stvari. Platit ce te porez na 96 kuna. A s prodajom dionica cemo pricekat negdje do 10-11 mjeseca kad se vrati na staro (pod staro mislim na 1650 kuna).

Rusitelj vlade ^_^.



Jeste li znali da ćemo morati platiti porez na dividendu, odnosno da će nam SKDD umanjiti iznos dividende za porez na dohodak ?

Jao, pa kolega loris kad ste vi usli u dionicu a ne znate osnovne elementarne stvari. Platit ce te porez na 96 kuna. A s prodajom dionica cemo pricekat negdje do 10-11 mjeseca kad se vrati na staro (pod staro mislim na 1650 kuna).
[/quote]

priznajem da pojma nisam imao,
hvala.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Dani zdravstva FBiH08. lipnja 2011.

U sarajevskom se Centru „Skenderija“ od 7. do 9. lipnja održavaju „Dani zdravstva Federacije Bosne i Hercegovine“, a već prvoga dana ove manifestacije uspješno su predstavljena rješenja u području informatizacije zdravstva kompanije Ericsson Nikola Tesla, članice globalne korporacije Ericsson. Više od 1000 domaćih i stranih stručnjaka okupilo se pod pokroviteljstvom Federalnog ministarstva zdravstva u cilju jačanja i unapređenja zdravstvenog sektora, zaštiti zdravlja stanovništva te promociji zdravlja i prevenciji bolesti.

Jedna od tema ovogodišnjih „Dana zdravstva FBiH“ posvećena je informatizaciji u zdravstvu, a o njoj govorili Darko Gvozdanović, menadžer Ericssona Nikole Tesle za rješenja iz područja e-zdravstva te primarijus dr.sc. Ranko Stevanović iz Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo. Brojne zainteresirane posjetitelje pozdravio je Tihomir Šicel, direktor prodaje i marketinga za industriju i društvo u Ericssonu Nikoli Tesli, a sudionici su dobili cjeloviti pregled kompanijskog portfelja u domeni zdravstva, od umreženog informacijskog sustava zdravstva, s posebnim osvrtom na implementaciju u Republici Hrvatskoj, preko bolničkog informacijskog sustava do Ericsson Mobile Health rješenja za udaljeni medicinski nadzor pacijenata.

Osim zanimanja stručne javnosti, nastup je pobudio i zanimanje lokalnih javnih medija koji su snimili nekoliko priloga s ove uspjele prezentacije.

[thumbsup]komentar suvišan

Naprosto mi se čini nevjerojatno da nakon ovakve vijesti cijena dionice malo i zaroni… Čudni neki investitori, pa čak i hg spot raste iako tvrtka ne radi, a kamoli da zarađuje… [shocked]


Naprosto mi se čini nevjerojatno da nakon ovakve vijesti cijena dionice malo i zaroni… Čudni neki investitori, pa čak i hg spot raste iako tvrtka ne radi, a kamoli da zarađuje… [shocked]

…po mojoj ocijeni sad bi moglo nastat razna "tumbanja"..kao što se i primjećuje kod današnjeg pocetnog (ne) trgovanja..uzde pokušavaju zategnut oni koju smatraju tu dionicu za ono što sam napisao u ranijim postovima..ali nikako kao baba vraćara ili neki ohoho analitićar već slijed zdravog razuma.
Recimo ovako..imam rudnik (npr)srebra ali za sada ću šutiti da ga drugi ne otkriju a i sprijćit cu da se sazna.A zašto e..to je moja tajna.:):)
Zadnja izmjena: idvi (27.05.2011. 11:42)

Ericssonov IPTV nagrađen Globalnom nagradom za inovacije 15. lipnja 2011.
Projekt razvijen u suradnji Ericssona i Instituta za društvo sa širokopojasnim pristupom sa Sveučilišta u Melbourneu nagrađen je svjetskom nagradom za inovacije na događanju organiziranom prigodom dodjele globalnih poslovnih nagrada u području telekomunikacija u Londonu.

Nagrada je dodijeljena za suradnju na razvoju Uni TV-a. Ovaj projekt istražuje korištenje IPTV-a u obrazovanju u nizu područja poput medicine, kemije i inženjerstva. Isporuka 3D sadržaja koristi se kao pomoć studentima u razumijevanju složenog gradiva. Globalne poslovne nagrade u području telekomunikacija dodjeljuju se na godišnjoj razini za inovacije u telekomunikacijskoj industriji.
S obzirom da je IPTV ovdje implementiran u novoj generaciji širokopojasnih mreža temeljenih na optici, moći će se koristiti i za mnoge druge namjene osim same zabave. Cilj Uni TV projekta je demonstracija mogućnosti koje IPTV nudi u isporuci visokokvalitetnih video predavanja u domove studenata. Ovaj je projekt napravljen u stilu sveučilišnog obrazovanja, ali koncept može biti proširen na mnoge druge oblike izobrazbe i profesionalnih treninga.

IPTV omogućuje isporuku video sadržaja na TV uređaje u rezidencijalnim i poslovnim prostorima, putem vrlo brzih fiksnih širokopojasnih veza, što nudi daleko više od klasičnog prijama zemaljskih programa. U usporedbi s klasičnim pasivnim gledanjem TV programa IPTV omogućuje korisniku daleko više kontrole pa sam može odlučiti što, kada i kako želi gledati.

Uni TV možete pogledati na YouTube stranicama.

Ericssonovo liderstvo u IPTV-u potvrđeno je u ožujku 2011. kada je Ericssonovo rješenje za TV na različitim zaslonima osvojilo nagradu na događanju IP&TV Industry Awards 2011. Ovo rješenje širi TV iskustvo na niz uređaja poput tableta, pametnih telefona i računala.

Kompanijske komunikacije Ericssona Nikole Tesle

Kako je kod nas pravilo dobre vijesti treba nagradit padom cijene

[lol]

http://www.poslovni.hr/vijesti/ericsson-kupuje-telcordiju-za-115-milijardi-dolara-181534.aspx

Zar je moguće da Erste OMF prodaje ovu dionicu?

Sva sreća pa nisam član ovog fonda, ali što je sa stotinama tisuća Hrvata koji jesu? Kakva je njihova budućnost?




Jeste li znali da ćemo morati platiti porez na dividendu, odnosno da će nam SKDD umanjiti iznos dividende za porez na dohodak ?

Jao, pa kolega loris kad ste vi usli u dionicu a ne znate osnovne elementarne stvari. Platit ce te porez na 96 kuna. A s prodajom dionica cemo pricekat negdje do 10-11 mjeseca kad se vrati na staro (pod staro mislim na 1650 kuna).
[/quote]

priznajem da pojma nisam imao,
hvala.
[/quote]

Kolega loris ,

tko prizna , pola mu se oprašta !

Porez će vam biti samo na pola iznosa.

.


Zar je moguće da Erste OMF prodaje ovu dionicu?

Sva sreća pa nisam član ovog fonda, ali što je sa stotinama tisuća Hrvata koji jesu? Kakva je njihova budućnost?


Mislim da im je za budućnost najmanje bitno to što Erste OMF prodaje parsto dionica ERNT.
Više mi se čini da se brinete za vašu budućnost.

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”

New Report

Close