ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 20.09.2024. u 02:40
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,84
5.947
32
186,00
186,50
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ericsson Nikola Tesla d.d. – Ugovori s HT Mostarom

http://www.zse.hr/default.aspx?id=35701

When wealth is lost, nothing is lost; when health is lost, something is lost; when character is lost, all is lost. ~Billy Graham

Po svemu sudeći zbog ovog naloga na 1650 nema dalje…..

Što će biti sa cijenom u petak i nadalje?

Prognoze?!

ERNT je firma koja bi po svim pokazateljima morala biti firma koja osim perspektive u budućnost ima i neke zdrave temelje.Ta putanja joj je možda ostala iz povjesti još kao NT..pošto sam i sam bio njezin dugogodišnji djelatnik znam da se za vrijeme Yu uvjek "hvalilo" kako ne uzimamo nikakve kredite već
se sami financiramo u razvoju.Tako je to i danas ..fala bogu.
Po svim "normalnim" pravilima ta firma ima veliku "budućnost" jer i proizvodi "budućnost".Kao što sam
i pisao u mojim ranijim postovima..kad se imalo ustabili ovaj dio euro-balkana ERNT će sigurno dobiti jaki vjetar u leđa i po mojoj procjeni uzletjet na svoje nekadašnje najveće visine.Napominjem ako se podese svi parametri u ovom regionu..politićki..i ono najbitnije u našim glavama da moramo surađivati sa nama "ravnima"..jer to je bilo ono što je oduvjek planirao Ericsson za Nikolu Teslu.
A prema svemu to je pred uspjehom..jer našim ulaskom u EU više nema "podmetanja" već će svi na ovim prostorima to htijeti a to podrazumjeva i što više nove tehnologije a to upravo i ERNT nudi.
Zakljućak …prsti gore 🙂


Što će biti sa cijenom u petak i nadalje?

Prognoze?!

Moguć lagani pad cc10% ali ne za dugo prema mojoj procjeni uzlet nakon toga..koji bi mogao biti i iznenađenje..pozitivno.


ERNT je firma koja bi po svim pokazateljima morala biti firma koja osim perspektive u budućnost ima i neke zdrave temelje.Ta putanja joj je možda ostala iz povjesti još kao NT..pošto sam i sam bio njezin dugogodišnji djelatnik znam da se za vrijeme Yu uvjek "hvalilo" kako ne uzimamo nikakve kredite već
se sami financiramo u razvoju.Tako je to i danas ..fala bogu.
Po svim "normalnim" pravilima ta firma ima veliku "budućnost" jer i proizvodi "budućnost".Kao što sam
i pisao u mojim ranijim postovima..kad se imalo ustabili ovaj dio euro-balkana ERNT će sigurno dobiti jaki vjetar u leđa i po mojoj procjeni uzletjet na svoje nekadašnje najveće visine.Napominjem ako se podese svi parametri u ovom regionu..politićki..i ono najbitnije u našim glavama da moramo surađivati sa nama "ravnima"..jer to je bilo ono što je oduvjek planirao Ericsson za Nikolu Teslu.
A prema svemu to je pred uspjehom..jer našim ulaskom u EU više nema "podmetanja" već će svi na ovim prostorima to htijeti a to podrazumjeva i što više nove tehnologije a to upravo i ERNT nudi.
Zakljućak …prsti gore 🙂

Nikola Tesla je čak bila i superiornija u odnosu na Ericsson, nekad Ericsson nije moga niti blizu bivšem SSSR-u a kupnjom mu je to omogućeno. Pravi stariji poznavatelji tvrde da je Nikola Tesla više izgubio nego dobio sa Ericssonom, mada se ja baš s time ne slažem pošto je dobiven kapitalistički način razmišljanja i financijska podrška na u to vrijeme napredniji know-how.

atgr-tuho-adpl-jdgt-thnk-koei-rivp

Neko melje da je zadnji dan kupnje danas netko jucer (koji je onda zadnji dan kupnje danas ili jucer da bi se dobila dividenda), ako je danas koji klinac ovi na asku po 1550 glume.

Rusitelj vlade ^_^.

Nalog na 1699 ako me poklopite poklopite otherwise dividenda od 11,6 % na trenutnu cijenu meni i više nego dovoljno,

Over and out !

Nice blokada, a nis moram ostat ovdje sad dugorocno :), vratiti ce se nadam se do 12. mjeseca nazad po 1645 po kojoj sam je kupovo.

Rusitelj vlade ^_^.

kao što vidiš jučer.


Neko melje da je zadnji dan kupnje danas netko jucer (koji je onda zadnji dan kupnje danas ili jucer da bi se dobila dividenda), ako je danas koji klinac ovi na asku po 1550 glume.

Ericsson Nikola Tesla d.d. dostavlja Poziv na Glavnu skupštinu koja će se održati 31.05.2011.
Dividenda će se isplatiti svim dioničarima Društva koji sedmog dana prije skupštine na kojoj se
ova odluka donosi imaju na računu vrijednosnih papira u Središnjem
klirinškom depozitarnom društvu upisane dionice Društva, zavisno o platnoj sposobnosti Društva,
a najkasnije do 30. lipnja 2011.g. sukladno čl. 223. Zakona o trgovačkim društvima.“

Ekipa pobrkala datume [lol]

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

loris loris!

ovo nije lijepo od tebe! malo si kratio tekst prije stavljanja na forum!

meister, 20.05.2011. u 11:47
Dividenda će se isplatiti svim dioničarima Društva koji sedmog dana prije skupštine na kojoj se ova odluka donosi (tj. 24. svibnja 2011.g.) imaju na računu vrijednosnih papira u Središnjem klirinškom depozitarnom društvu upisane dionice Društva

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

New Report

Close