ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 19.09.2024. u 16:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,84
5.947
32
186,00
186,50
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

na porez ide 12% i na prirez na porez 18%
tome podliježe nešto više od 90 kuna (neznam napamet točan iznos).

90*0,12*(1+0,18)=12,74 kune.
100*0,12*(1+0,18)=14,16 kuna.

negdje između ta dva iznosa.

jos 5 dana do D day- ima kakvih predvidjanja za kretanje cijene? Ostaje li na ovim razinama ili ide ipak malo gore?

Poštovani kolega "cbw"… već smo nekoliko puta komentirali kretanje cijene ove dionice do dividendnog dana. Izgleda da će se ostvariti prognoze kolege "kozelja" i da će cijena ostati u ovim okvirima…. Kao što je on naglašavao, već se nekoliko puta "probijala cijena od 1650 kn, međutim nije uspjelo, tako da se cijena nakon toga u pravilu vraćala na razinu od 1600 kn. Ovaj puta vjerujem da neće padati do 1600, no međutim mislim da neće niti rasti iznat 1650 kn. Moja su predviđanja bila da će "probiti granicu od 1650 kn i krenuti do 1740, međutim izvještaj za 1Q koji nije bio nešto sjajan i niska likvidnost na tržištu odigrali su svoje, tako da ne oćekujem neki značajniji rast….LP

Povukli su onaj nalog oko 900kom na cijeni od 1650kn….

Ne


Povukli su onaj nalog oko 900kom na cijeni od 1650kn….

Koliko ja vidim nalog od 882 dionice ERNT na 1650 kn još stoji????

ja gledam preko pbz investora i nema??????????????

na agramu stoji nalog

Kada par dana prije zaključka dividende cijena pada koje će tek biti iskrcavanje poslije 20.05., možda ni 1300 nije kraj ?
Previše dionica je kupljeno proko 1600 ?

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

Kad je zadnji dan za kupnju, a da se dobije dividenda ?
Hvala


Kad je zadnji dan za kupnju, a da se dobije dividenda ?
Hvala

19.05.

MODERATORI SU ME ISKLJUČILI ! Sve što sam pisao i pišem je osobno mišljenje bez odgovornosti.

domobran uključiv sve iznad kupnje i prodaje da vidiš sve naloge. bez toga vidiš privih 20.

New Report

Close