ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 04:24
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,08
20.730
112
185,00
187,00
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ericsson Nikola Tesla d.d. – prijava otpuštanja dionica

16.11.2010 15:24:54

Ericsson Nikola Tesla d.d. prijavljuje otpuštanje 3796 komada vlastitih dionica koje čine 0,285 % temeljnog kapitala.
Nakon navedenog otpuštanja Ericsson Nikola Tesla d.d. posjeduje 9323 komada vlastitih dionica koje čine 0,7 % temeljnog kapitala.
Svrha otpuštanja dionica je podijela dionica zaposlenicima Društva u okviru Programa nagrađivanja i Programa vjernosti.

Ako su ih već dobili, onda trenutna cijena ima veze i s ovim gore. Ne znam jeli im to praksa, ako je treba čekati ovakve prilike, bez obzira gdje će biti cijena, jer će uvijek biti onih koji će brzo htjeti unovčiti svoje "zasluge" za koje su nagrađeni.


kolega ne lupetajte bezveze, nema ni na adrisu nijedan kupovni nalog ispod 247 pa to ne znači da ako probije 247 da ide na nulu

lupetate vi kolega

bid na adrs vrijedi 1,5mil
bid na ernt vrijedi 0,5mil

promet na adrs 20% manji nego na ernt
cijena adrs se vise manje drzi

poslovni rezultati su katastrofalni,
novih poslova nema,
broj radnika nije smanjen,
ako ernt ne proda 4 generaciju ht,
a kako izgleda u ht nemaju namjeru investirat,
ide ernt stopama ingre

sretno svima u ernt
a ja cu vam se vec pridruzit
samo na nekim drugim vrijednostima

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

A neko je morao požderat ovih 1000 danas, po oprobanoj recepturi to bi išlo od baba prema stričevima, pa opet do netjaka i rodjaka, da se oplodi kapital; no sumnjam da je to baš na ERI moguće uz takvog stamenog market makera.
Ako bi se nastavila navala ovim tempom, dakle ostalo je još 2700 komata, idući tjedan će biti kritični, ondak će se valjda istovarit meneđeri. ja tipujem na dno oko 1100 kuna, a ni to nije kraj svijeta.

Osim toga lijepo se šutilo o dijonici, čim se javljaju drukeri na obje strane, provoborci koji su ERNT dionice dobili još od samog Tesle i slično, znači da je oluja na vidiku. Pa zategnite jedra , kapetani.



kolega ne lupetajte bezveze, nema ni na adrisu nijedan kupovni nalog ispod 247 pa to ne znači da ako probije 247 da ide na nulu

lupetate vi kolega

bid na adrs vrijedi 1,5mil
bid na ernt vrijedi 0,5mil

promet na adrs 20% manji nego na ernt
cijena adrs se vise manje drzi

poslovni rezultati su katastrofalni,
novih poslova nema,
broj radnika nije smanjen,
ako ernt ne proda 4 generaciju ht,
a kako izgleda u ht nemaju namjeru investirat,
ide ernt stopama ingre

sretno svima u ernt
a ja cu vam se vec pridruzit
samo na nekim drugim vrijednostima
[/quote]
oj,polako kolega.
1. Kupnja i prodaja nemaju veze s nicim. Kad dionica pocne rasti,pojavljuje se hrpa novih naloga,isto tako kad dionica pada.Ma ne bih tu glupost sto ste rekli ni htio komentirati.
2. Stopama Ingre!? Dajte,molim vas…

''Only last week I murdered a rock, injured a stone, hospitalized a brick. I'm so mean I make medicine sick!”




http://www.seebiz.eu/hr/burze/rcb-smanjiti-dionice-ericsson-nt-a%2c-ciljana-cijena-spustena-na-1.172-kune,98622.html
Nemam dionice ERNT trenutno,no ovdje je još jedna "preporuka" stručnjaka s ciljem što jeftinijeg dokupa! Neka se ovakvim HANFA pozabavi i ZSE će lakše natrag na noge.

Pitam se samo koji su to stručnjaci. Za plakati.

[/quote]
A čuj svako svoju igru igra…mada moram priznati da mi je ovo došlo ko naručeno…
Već tradicionalno krajem 11 i u 12 mjesecu ulazim u ERNT,tak da ako uspiju cijenu srušit na 1100 -ne može bolje…a kad bi uspjeli na 1000-uh bilo bi predobro…
Dividenda će vjerojatno biti 60 do 100 kn,tak da ćemo ga u 5 mjesecu prodavat min. od 1400 pa do 1600 kn…zna se kak već to ide…
Uglavnom ko sada već kupi, po meni, ostvarit će u 6 mjeseci sigurni prinos od min. 20% ,pa di imaš ljepše i sigurnije zarade
[/quote]
drukeru, ne leže ti ni logika ni matematika….
kupovat češ po 1000-1100kn a zbog dividende od 60-100kn misliš da češ prodavati min. po 1400-1600kn [shocked]
i onda kažeš da je to min. zarada od 20% u 6 mjeseci

jel znaš koliki je porast u postocima ako cijena poraste sa 1000 na 1600kn? ovo zbilja ozbiljno pitam [thumbsup]

Erste banka u svom tjednom izvješću nije mijenjala preporuku te ulagačima preporučuje “držati” dionicu Ericssona NT. Ciljana cijena dionice znatno je viša nego u RCB-u i iznosi 1549,9 kuna. Dionica Ericssona NT na Zagrebačkoj burzi u četvrtak se kretala oko razine od 1240 kuna.

my,

A neko je morao požderat ovih 1000 danas, po oprobanoj recepturi to bi išlo od baba prema stričevima, pa opet do netjaka i rodjaka, da se oplodi kapital; no sumnjam da je to baš na ERI moguće uz takvog stamenog market makera.
Ako bi se nastavila navala ovim tempom, dakle ostalo je još 2700 komata, idući tjedan će biti kritični, ondak će se valjda istovarit meneđeri. ja tipujem na dno oko 1100 kuna, a ni to nije kraj svijeta.

super, ako dođe na 1100 ja uzimam 100 komada [thumbsup]

Sve što pišem je osobno mišljenje bez sugestija i odgovornosti


my,

A neko je morao požderat ovih 1000 danas, po oprobanoj recepturi to bi išlo od baba prema stričevima, pa opet do netjaka i rodjaka, da se oplodi kapital; no sumnjam da je to baš na ERI moguće uz takvog stamenog market makera.
Ako bi se nastavila navala ovim tempom, dakle ostalo je još 2700 komata, idući tjedan će biti kritični, ondak će se valjda istovarit meneđeri. ja tipujem na dno oko 1100 kuna, a ni to nije kraj svijeta.

super, ako dođe na 1100 ja uzimam 100 komada [thumbsup]
[/quote]

bas tako kolega

ako probije 1200, a obzirom da je rsi padajuci i nije u oversoldu probit ce ga, 1100 je slijedeci!

a tada kupovina i/ili cekanje jos bolje cijene.

ps
valjda cemo to rijesit ovaj tjedan
[thumbsup]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

i kad sam mislio da gore ne moze, evo reklamne kampanje [lol]
Vaš link

hvale se s

meister, 22.11.2010. u 10:48
Izvozni ugovori Ericssona Nikole Tesle vrijedni 10 milijuna kuna

hihi

pa to je smijesno ako se zna da su u 2009 prihodi od prodaje bili 1,4 milijarde kn a sto je cca 3,8 mil dnevno. pa sto ce nas na kraju srijede opet obavijestit da su sklopili novih 10 milja poslova

ps
valjda ce ovaj puta naplatiti

pps
je li mozda ipak 1100 preskupo?

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

treba gledati ostale dionice na burzi i situaciju u državi, kamate na štednju onda se tek može reći što je preskupo…http://schooloflife.webs.com/


i kad sam mislio da gore ne moze, evo reklamne kampanje [lol]
Vaš link

hvale se s

nikson, 22.11.2010. u 12:00
Izvozni ugovori Ericssona Nikole Tesle vrijedni 10 milijuna kuna

hihi

pa to je smijesno ako se zna da su u 2009 prihodi od prodaje bili 1,4 milijarde kn a sto je cca 3,8 mil dnevno. pa sto ce nas na kraju srijede opet obavijestit da su sklopili novih 10 milja poslova

ps
valjda ce ovaj puta naplatiti

pps
je li mozda ipak 1100 preskupo?
[/quote]
Aj malo pogledaj po zse-u pa ćeš vidjeti da je ERNT-u praksa objavljivat značajnije sklopljene poslove.

New Report

Close