ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:39
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,08
20.730
112
185,00
187,00
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

http://www.seebiz.eu/hr/burze/rcb-smanjiti-dionice-ericsson-nt-a%2c-ciljana-cijena-spustena-na-1.172-kune,98622.html
Nemam dionice ERNT trenutno,no ovdje je još jedna "preporuka" stručnjaka s ciljem što jeftinijeg dokupa! Neka se ovakvim HANFA pozabavi i ZSE će lakše natrag na noge.

Nikad više 2007-08 na ZSE:(


http://www.seebiz.eu/hr/burze/rcb-smanjiti-dionice-ericsson-nt-a%2c-ciljana-cijena-spustena-na-1.172-kune,98622.html
Nemam dionice ERNT trenutno,no ovdje je još jedna "preporuka" stručnjaka s ciljem što jeftinijeg dokupa! Neka se ovakvim HANFA pozabavi i ZSE će lakše natrag na noge.

[lol] ,a upravo je njihov penzić krcat ko brod [lol]

Mislm da bi to mogli srušit veliki na 1000 ?

obožavam strvine-posebno ovce


ovaj komentar za 500kn necu ni komentirat,a sto se tice dividende mislim da ove godine nece bit preko 100kn,ova firma posluje dobro i znam osobno da imaju u planu jedan poslic od kojih ce ovi pesimisti sa foruma past u nesvjest….

Pozdrav


Jel smijem ja past u nesvijest unaprijed? lakše ću podnijet ovo rukanje.


Mislm da bi to mogli srušit veliki na 1000 ?

krivo misliš, onaj članak je radi kupnje, a ne radi prodaje…zato eej cijena danas srušena na 1200 ali su upavo veliki brzo pozobali sve što je prodaja stavila na tu cijenu


http://www.seebiz.eu/hr/burze/rcb-smanjiti-dionice-ericsson-nt-a%2c-ciljana-cijena-spustena-na-1.172-kune,98622.html
Nemam dionice ERNT trenutno,no ovdje je još jedna "preporuka" stručnjaka s ciljem što jeftinijeg dokupa! Neka se ovakvim HANFA pozabavi i ZSE će lakše natrag na noge.

Pitam se samo koji su to stručnjaci. Za plakati.


Ali mene zanima što da radim s dionicama do kraja mjeseca?
Pozdrav

ako imate sredstava za spojiti do kraja meseca kraj sa krajem cuvajte je
pofuk

sada je dionica na 1200 a ispod 1180 (a sto je ujedno i zadnji otpor prije low 850 ozujka 09) prakticki nema naloga
ukupno ima 380 dionica na bidu (do 1180)
danasnji volumen (do sada) je 956

mene bi bila strasna frka da sam u ernt [bye]

Stop telling lies about me and I'll stop telling the truth about you.

kolega ne lupetajte bezveze, nema ni na adrisu nijedan kupovni nalog ispod 247 pa to ne znači da ako probije 247 da ide na nulu

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

meister | privatna poruka | korisnik je vaš prijatelj | ignoriraj korisnika | profil | korisnik je na listi ignoriranih korisnika | pogledaj poruku
korisnik od: 15.12.2009.

ocjena poruke

zajednica –
moderatori
sada je dionica na 1200 a ispod 1180 (a sto je ujedno i zadnji otpor prije low 850 ozujka 09) prakticki nema naloga
ukupno ima 380 dionica na bidu (do 1180)
danasnji volumen (do sada) je 956

mene bi bila strasna frka da sam u ernt
PRORADILA IGNORE funkcija na DELUXA!!!!! HURA!!!!

jako jeftin druk….nije vrijedno komentara


sada je dionica na 1200 a ispod 1180 (a sto je ujedno i zadnji otpor prije low 850 ozujka 09) prakticki nema naloga
ukupno ima 380 dionica na bidu (do 1180)
danasnji volumen (do sada) je 956

mene bi bila strasna frka da sam u ernt [bye]

jaooo kolega… pa zar vama nije jasno da su bid i ask jako promjenjive kategorije? promijene se u sekundi.
meni bi bi bila strasna frka da sam u dionicama a da nista o tome ne znam



http://www.seebiz.eu/hr/burze/rcb-smanjiti-dionice-ericsson-nt-a%2c-ciljana-cijena-spustena-na-1.172-kune,98622.html
Nemam dionice ERNT trenutno,no ovdje je još jedna "preporuka" stručnjaka s ciljem što jeftinijeg dokupa! Neka se ovakvim HANFA pozabavi i ZSE će lakše natrag na noge.

Pitam se samo koji su to stručnjaci. Za plakati.

[/quote]
A čuj svako svoju igru igra…mada moram priznati da mi je ovo došlo ko naručeno…
Već tradicionalno krajem 11 i u 12 mjesecu ulazim u ERNT,tak da ako uspiju cijenu srušit na 1100 -ne može bolje…a kad bi uspjeli na 1000-uh bilo bi predobro…
Dividenda će vjerojatno biti 60 do 100 kn,tak da ćemo ga u 5 mjesecu prodavat min. od 1400 pa do 1600 kn…zna se kak već to ide…
Uglavnom ko sada već kupi, po meni, ostvarit će u 6 mjeseci sigurni prinos od min. 20% ,pa di imaš ljepše i sigurnije zarade

New Report

Close