ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 19:15
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,06
15.915
86
185,00
185,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ja isto jučer prodao,a jutros vidim osim HFP(jučer na asku po 1750),izlaze laganini iz topa 10(br.2,9,10),a ROMF ne kupuje već nekoliko dana,take care !


Ja isto jučer prodao,a jutros vidim osim HFP(jučer na asku po 1750),izlaze laganini iz topa 10(br.2,9,10),a ROMF ne kupuje već nekoliko dana,take care !

SORRY kolege brzinska ispravka br.2=HOLD;BR.3 ZABA -605 !

put je opet otvoren prema gore

ima tko popis najvećih dioničara Ericssona? frendica ima seminar i mene nacimala da joj nabavim listu TOP 10 dioničara.
Pomagajte ljudi [pray]

Ja ti dam popis za 100kn, hehe


put je opet otvoren prema gore

ne,nego u suprotnom smjeru,nažalost

obožavam strvine-posebno ovce


ima tko popis najvećih dioničara Ericssona? frendica ima seminar i mene nacimala da joj nabavim listu TOP 10 dioničara.
Pomagajte ljudi [pray]

WWW.THEVENUSPROJECT.COM


ima tko popis najvećih dioničara Ericssona? frendica ima seminar i mene nacimala da joj nabavim listu TOP 10 dioničara.
Pomagajte ljudi [pray]

http://www.mojedionice.com/trg/IzvDionicariPromjene.aspx?sifSim=ERNT-R-A


ima tko popis najvećih dioničara Ericssona? frendica ima seminar i mene nacimala da joj nabavim listu TOP 10 dioničara.
Pomagajte ljudi [pray]

ERICSSON NIKOLA TESLA D.D./REDOVNA DIONICA ERNT-R-A

Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa Mjesto
1. TELEFONAKTIEBOLAGET LM ERICSSON 653.473 49,07 Osnovni račun STOCKHOLM, ŠVEDSKA
2. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./RAIFFEISEN OBVEZNI MIROVINSKI FOND 118.054 8,87 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
3. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 35.045 2,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 34.982 2,63 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
5. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./PBZ CROATIA OSIGURANJE OBVEZNI MIROVINSKI FOND 30.015 2,25 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 19.562 1,47 Skrb. račun SPLIT, HRVATSKA
7. PBZ D.D. 15.141 1,14 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
8. ERICSSON NIKOLA TESLA D.D. (1/1) 14.343 1,08 Osnovni račun ZAGREB, HRVATSKA
9. PBZ D.D. 8.399 0,63 Skrb. račun ZAGREB, HRVATSKA
10. ERSTE & STEIERMARKISCHE BANK D.D. 8.259 0,62 Skrb. račun RIJEKA, HRVATSKA
Ukupno: 70,38

http://www.skdd.hr/portal/f?p=100:52:945693602966803::NO:RP::

fala svoj trojici, ima nade za ovu državu [thumbsup]

http://www.poslovni.hr/145768.aspx evo nešto lijepo i za nas

Slabi rezultati i optimizam u Ericssonu
autor Krešimir Brebrić
Analitičari vjeruju kako će u drugoj polovici godine porasti potražnja za Ericssonovom telekomunikacijskom opremom

ve godine čisti profit tvrtke pao na 1,26 milijardi švedskih kruna (131 milijun eura), naspram prošlogodišnjih 1,72 milijarde kruna. Istovremeno su ukupni prihodi tvrtke pali 9%, na 45,11 milijardi švedskih kruna (4,7 milijardi eura).

Glavni razlog za pad prihoda i dobiti je slaba potražnja za telekomunikacijskom opremom operatera širom svijeta koji zbog sveopće ekonomske krize nastavljaju vrlo oprezno investirati u proširenje mreža. No analitičari procjenjuju kako će oporavkom globalne ekonomije porasti i investicije operatera, te bi Ericsson trebao relativno dobro stajati na tržištu, posebno naglašavajući rast operativne margine s prošlogodišnjih 35,5 na 36,8%. Stoga je i cijena dionica tvrtke nakon objave rezultata skočila 4,1%.

Da li znades rodjace da je standard pokvario ljude...jedu govna i sanjare..

New Report

Close