ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:48
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,06
15.915
86
185,00
185,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

dobrom proizvodu ne treba reklama.

obožavam strvine-posebno ovce

Do 1.580,00 kn ima preko 500 kom na kupnji, prva prodaja 1.600,00

Ovaj tekst nije nagovor na kupnju ili prodaju dionica.

Neznam koliko je pametno zaljetati se,na ex dividend ovo pada 10%

Plavi: Belišće je zvijezda Baranje! Koliki vam je NAV (netto asset value) na imovinu :)


Neznam koliko je pametno zaljetati se,na ex dividend ovo pada 10%

Pa obično i raste prije par dana prije ex day za 10%…
Za primjer prošle godine s nekih 1250 je skočila na 1550…

A ti se nemoj zalijetati, pa čekaj…

Osim toga proteklih je godina trezor uredno kupovao za svoje zaposlenike (kao nagrada) dionice…

A ti i dalje čekaj…

Osim toga par postotaka bi mogli rasti i zbog dividende HTa…

Izgleda da je vrijeme za ulaz,hatejevci su već počeli masovno kupovati….nije li malo rano mjesec dana prije skupštine [huh]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!


Izgleda da je vrijeme za ulaz,hatejevci su već počeli masovno kupovati….nije li malo rano mjesec dana prije skupštine [huh]

kolega zakasnio si malo neće ovo više gore samo može dolje

''The type of car you drive doesnt matter. The only thing that matters is the SIZE of the arm hanging out the window''



Izgleda da je vrijeme za ulaz,hatejevci su već počeli masovno kupovati….nije li malo rano mjesec dana prije skupštine [huh]

kolega zakasnio si malo neće ovo više gore samo može dolje
[/quote]

Zakasnio?? [shocked] Kako zakasnio? Mjesec dana prije skupštine će samo padati i padati??…malo morgen..kupujem u prvoj korekciji rasta,po mojoj procjeni kroz jedno dva tjedna [proud]

Laži izmišljaju ljubomorni i nesposobni šire ih budale a vjeruju idioti!!!

Skupio dovoljno proteklih par dana. Čisto radi dividende pa bumo vidli kako ćemo dalje..

Kad otvorim graf od ere počne mi se dimit iz kompa, toliko su oscilatori pregrijani. Pa RSI je skoro 85.
Dali to može izdržati još tri tjedna do dividende ili možemo očekivati malu korekciju pa onda opet up. Meni se čini izglednija ova druga opcija ali molim iskusnije da daju svoje mišljenje.

Pusti tehničku sad prije dividende.. svašta može bit

probije li 1700 meni dosta!

ide ERNT dalje, to je najbolja firma u Hrvata!
i najtransparentnija, meni je 50% portfelja u ERNT

Frankly my dear, I don't give a damn!

Mislim da da bi mogla biti korekcija još prije skupštine, ali i da ovo nije vrh još. Zna li netko kad je ex dividend day?

New Report

Close