ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 26.10.2024. u 02:37
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,08
20.730
112
185,00
187,00
0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Kakva bahatost…1000 komada po asku za početak dana 🙂

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako

u švedskoj i norveškoj pokreću 4G mrežu,
možda će ta generacija mobilne telefonije uključivati i teleportiranje,
nadam se da neće nestati signala baš dok putujem nokiatransom iz klinča sela do ličkog lešća

http://www.ericsson.com/hr/vijesti/2010/4g_lte.shtml

ko se ovo lipari na kupnji ?

poslije bitke svi su vojnici generali

A netko nadobudan….valjda im je koma uzeti eleganttno sa aska po 0,01% većoj cijeni. [smiley]

“Uz to, obožavam lov. Medvjeda što se nalazi u predvorju Dalekovoda ustrijelio sam u Lici. Ali za sve izvan posla ostane tako


ko se ovo lipari na kupnji ?

bez obzira tko je,samo je se dobro popunio i podigao bid [thumbsup]

Čini mi se sve po asku …1.160.411.00 [shocked]

I vrijeme je …

Vaš link

objava fin rezultata za 2009. je 25.02.2010.

Teorije koje su 50% vremena u pravu manje su ekonomične od bacanja novčića.

Što mislite, kolika bi nam mogla biti dividenda ove godine? Ako se ne varam, prošle godine je redovna bila 20kn, izvanredna 50kn,a ove godine s obzirom na manju dobit, mislim da je moguće da bude sve skupa ne manje od nekih 50-ak kuna?

Mislim da će biti u rangu prošlogodišnje…

Da, i ja vjerujem da je taj scenarij moguć, iako je pad dobiti u prvih 9 mjeseci bio 25%, ali evo na primjeru HT-a smo vidjeli da je moguće isplaćivati istu, ako ne i veću dividendu, usprkos padu dobiti, a još jedna poveznica je ta što iza jedne i druge kompanije stoje velike matice u inozemstvu, a njima trenutno ne cvatu ruže, tako da sumnjam da im teško pada i izvlačenje dijela dobiti kroz dividendu. A na trenutnu cijenu od 1400 kuna, 70 kuna je sasvim pristojan prinos od 5%, a za dugoročne ulagače, jednog dana kada se ERNT vrati na stare staze slave koje vjerujem da nećemo morati dugo čekati, dividenda će se povećati možda i na 270, 320 kuna kao što je prije bila, a na sadašnju cijenu to je prinos od 20-ak posto, zvuči primamljivo [thumbsup]

Poštovani,

kad se sjetim moje prve kupnje ERNT-a na 293kn, ludo i nezaboravno.

Što se trenutne situacije tiče, ERNT će vjerojatno izvjestiti pad prihoda i dobiti u 2009, a u 2010 možemo očekivati stagnaciju, a 2011. rast, jer do onda će se morati više investirati u nove tehnologije.
Gledajući na naše tržište koje radi psihologije i špekulacija svojih igrača je dosta kratkovidno očekujem nižu cijenu ERNT-a od ove i mogućnosti za slatke zalogaje, a čim počinju objavljivati rast prihoda i dobiti rast, ovo je raj za strpljive, ponavljam strpljive.

LP IMHO

New Report

Close