ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 08.09.2024. u 00:13
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
188,40
18.464
98
188,00
189,00
0,80%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

Ovo nema veze sa ERNT! Zašo-zato što ERNT ima svoje tržište a na njegovo poslovanje više bi utjecao tečaj U$D da poraste spram EUR-a jedno 10-20% ( a to se očekuje na jesen) i evo nam ERNT na staru cijenu prma 3.000,HRK +

...biti najbrži čovijek na svijetu...

sve negativne stavke su već uračunate u cijenu,pa i to ne garantira da nećemo ernt opet gledati ispod 2000,00..međutim,na razini od oko 2000,00 se javlja jaka kupnja,i ne znam šta bi se trebalo desiti da cijena padne ispod 2000,00..a ako padne ispod,opet ću je kupiti,tj. nadokupiti..smanjen profit i lošiji rezultati su uračunati u cijenu dionice,dno se može prepoznati u tome,i kad dolaze loše vijesti da cijena dionice na pada..eto vidit ćemo idući tjedan dva…2000,00 je tvrda prepreka,a izgleda da i ovi što je prodaju,je ne daju ispod te razine…..

vidicemo koliko ce se zadrzat na 2000k tako se ina mrcvarila mjesec dana pa vidimo di je sad…

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

nema vise prodajeeeee :))))))))

iskrcali se..evo vec je na 2070

;a to je jos jedina dionica koja se uopce nije vratila nakon korekcije?? jel da??


vidicemo koliko ce se zadrzat na 2000k tako se ina mrcvarila mjesec dana pa vidimo di je sad…

Za razliku od ERNT-a, INA ide u preuzimanje + očekivani bonus koji prati takva preuzimanja

daj molim te ina ide u pruzimanje po prosjecnoj cijeni vidit ces gdje ce ina biti sljedeci tjedan kada pocinje selanje zaposlenika..

stavi si malo na papir sta se isplati kupit,a sta prodat

ne znam dal pratis tko sta kupuje,ali bilo na poslovnom vijest tko se krcao sa ernt do prije tjedan dana..zanima me zasto..mozes vidjet i na sda promjene

ericsson porastao više od 20%
27.06.2008. 60,8 SEK
21.07.2008. 73,4 SEK

Vaš link

Bez straha, pohlepe i sentimenta.


daj molim te ina ide u pruzimanje po prosjecnoj cijeni vidit ces gdje ce ina biti sljedeci tjedan kada pocinje selanje zaposlenika..

stavi si malo na papir sta se isplati kupit,a sta prodat

Meni se isplatio ERNT-a, kad sam ga kupovao po 260 kn [thumbsup]

ja sam i u ernt i u ini,a mislim da će isto porasti za mjesec dana..možda čak ernt poraste više..pošto je bezveze potopljen…čista psihologija..nema veze sa pameću..

ERNT je "morao " prirodno pasti zbog isplate dividende te sada slijedi uzlet prema visoj cijeni jer je podcijenje.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

ERNT bez sumnje vrijedi više od ovih jadnih 2K oko kojih se vrti.
Čini se da je konačno počelo trgovanje…

Alright Dave ?

New Report

Close