ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska ERNT (Ericsson Nikola Tesla d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena 06.10.2024. u 13:25
OznakaVrijednostPrometKoličinaKupovnaProdajnaPromjena
ERNT
185,06
15.915
86
185,00
185,50
-0,27%
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.

ha, budemo vidjeli sutra kako ćemo dalje,sve je u zelenom "VANI",vrijeme je da se i kod nas pošteno zazeleni, i da crobex ode od tih 3500 bodova ,već je stvarno dosadan [thumbsup]


Istina je da se masovno kupuje ali se i masovno prodaje, čim uz ovakav promet cijena nije skočila… [undecid]

slicna situaciaj je bila sa koei , kada je na 950 kn napravljen promet od 14 000 000 i mislilo se da ne moze nize, a vidi dansa cijenu. nema to vise veze sa nicim .
samo se staviu na kupnju i poklopiti ce te , ako si na nekoj normalnoje procijeni cijene .

najvrednije stvari u životu su besplatne

Dok god bude ovako masovne prodaje(a ona je nažalost glavni generator pada cijene jer se u ova zadnja dva mjeseca više prodavalo po bidu nego kupovalo po asku) i kupnje nema skakanja cijena. Očito je da nekim fondovima treba keša jer se stanje i u top 10 promijenilo.


Valjda je cijena prihvatljiva pa se kupuje, nebi li tako trebalo bit [smiley]
Inače, evo "friških" vijesti iz ernt:

Kompanija Ericsson Nikola Tesla je u svom demo labu prezentirala Net Insight rješenje koje omogućava prijenos informacija za medijske kuće i digitalnu zemaljsku televiziju (Digital Terrestrial Television – DTT).
Jos da prodaju to negdje nekom
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=3437ddce-526f-4de7-98ab-ea84dd8b513c&ref=lastadd

sreca je samo popratni faktor znanja


Dok god bude ovako masovne prodaje(a ona je nažalost glavni generator pada cijene jer se u ova zadnja dva mjeseca više prodavalo po bidu nego kupovalo po asku) i kupnje nema skakanja cijena. Očito je da nekim fondovima treba keša jer se stanje i u top 10 promijenilo.

a ,daaaaa
e sada sta oni to znaju a mi neznamo ?
i zasto prodju , ako je njim adobro prodati po ovoj cijen i bome je i meni
pa kako god to zvucalo .

najvrednije stvari u životu su besplatne

probili smo psiholosku granicu

sreca je samo popratni faktor znanja

Pitam se, pitam … sto li to ne valja u kompaniji, a procurilo je vani? 3 milje kuna prometa me iznenadilo na ovoj cijeni, mislio sam da ce prodaja do sada vec presusiti ali ona ne posustaje. Sto god da bilo vrijedi cekati dok se ne pokaze. Moram pojesti svoju izjavu da ce se u dva tjedna odbiti na 2.200. Moglo bi to malo i potrajati.

Nema promjena u top 10 na racunu u SDA (pratim stanje svaki dan). Tako da se nista ne brinem. RBAOMF je u proslih mjesec dana nadokupio oko 4.000 dionica ERNT-R-A.

...biti najbrži čovijek na svijetu...

hmm… recimo ja sam spekulirao da se nece probiti psiholoska granica od 2000kn. Recimo ako malo pogledate:
IGH – 9000
PBZ – 900
VIRO – 900
DLKV – 800
TISK – 800
ATPL – 2300
Sve se te dionice vrte u zadnjih par dana kako je krenula neka jaca likvidnost u tim granicama. No danasnji dan je nagrizao te psiholoske granice, a i CROBI nam visi na 3500 vec danima. Kaj sad… sutra minus ili plus…

sutra (odnosno danas) ponovno testiranje donjih granica [smiley] .. ali s tendencijom održanja istih… [thumbsup]



O da, vratit ce se ona na 2.300 u naredna dva tjedna, a ja u ponedjeljak kupujem, cim se pokaze da li je 2.000 support 🙂 Yahoooo!!!

ako se ne varam na 2k je certifikat, pa se ne treba zaletavat

[/quote]

da vas podsjetim, napisano 04.07.2008

Bez straha, pohlepe i sentimenta.




O da, vratit ce se ona na 2.300 u naredna dva tjedna, a ja u ponedjeljak kupujem, cim se pokaze da li je 2.000 support 🙂 Yahoooo!!!

ako se ne varam na 2k je certifikat, pa se ne treba zaletavat

[/quote]

da vas podsjetim, napisano 04.07.2008
[/quote]
bilo kako bilo, kupujem ispod 2000 … kud svi Turci tud i mali Mujo… [tongue]

Čovjek koji ne pravi greške obično ne radi ništa.

New Report

Close