EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


broj 2. skrbnički najvjerojatnije, taj je po 150 kupovao, ludnica…

Ti stvarno mislis da je netko kupovao po 150 a izasao po 40?? [embarass]
A di je dogovor ispod stola?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Netko jaki je pljusnuo ovoga kada ima u kešu 1,6mil kunića svaka čast!!!! za EIG!!!!!
Ili je to samo tumbanje Proficija? [undecid]

Dobar, Loš, Zao

ha čuj u teoriji je sve moguće, ali apsolutno si u pravu, vjerojatnije je tvoja teorija…samo što to nama nikako ne pomaže

i sta sad?! tko moze provjeriti ili barem zabiljeziti ovu transakciju zajedno sa skrbnicima, pravnim licima, njihovim osnivacima i ulagacima, racunima itd itd…???????

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Pa ništa! nije bitno samo da se tumba! tj. okreče. Tko će kome ako ne svoj svome. Ako se nemogu dogovoriti za janjetinu mogu za dionice.Još jednom ponavljam bitno da se okreče!!!

Dobar, Loš, Zao


broj 2. skrbnički najvjerojatnije, taj je po 150 kupovao, ludnica…

Nisu "oni" na gubitku. Zar ne vidiš kako se dobro "skrbe" jedan za drugoga! Sve sami skrbnici!

Promatrajući današnji pad dionica mogu samo zaključiti da su oni koji su ujutro prodavali očito izgubili svaki osjećaj za realnost, ili i dalje smatraju da će Crobex roniti do besvijesti.
Raduje me takođe što na EIG-u nema prodaje ispod 40, iako je i to "sprdnja" od cijene i povijesni minimum. Ako kome ne popuste živci, mogli bi se pred kraj trgovine malo i zazeleniti, da dioničarima na ostalim "perjanicama" ZSE-a pokažemo kako se brani cijena u kritičnim trenutcima.(dobra parola)
Crobex ne ide ispod 2900 koliko god bi to mnogi priželjkivali. Amerikanci neka tonu, oni su uostalom i napravili ovu "rupetinu" na "dioničkom tankeru"! [lol]

Na stranici 632 se vidi da je administrativno isparilo cca 15tak milijuna kuna imovine EIGa u dolazecem spajanju sa Proficiom … jasno je da su nas elegantno pokrali. Putem "neovisne procjene"!!Omjer dionica je trebao biti 1,62 da bi CITAVA imovina EIGa bila ukljucena u novi Proficio (vidi post od 07.07.2008.).

Ovako je 15tak milijuna kuna NASE imovine potroseno za kupnju ovih par vecih paketa dionica cemu mozemo svjedociti ovih dana.

Dakle, ako je skrbnicki ulazio po 150 a prodaje po 40 … brat bratu je u ovoj nelikvidnosti morao pristati na gubitak od cca 30 kuna sto daje dodatnih 80 kuna po dionici koji ce mu biti isplaceni VAN BURZE.

Tako se to radi. Sve ide buducem vlasniku koji ce se rijesiti malih dionicara. Mi gledamo na ZSE kako nam pada vrijednost dionica a dok gledamo oni nas kradu… s tim parama kupuju velike pakete na popust i kad sve pokradu – samo nas shutnu van.
[angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry] [angry]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

Al smo nešto "žilavi" danas? Da li se to počelo racionalno razmišljati, ili smo doista dotakli "dno života"?

Sve je to kao i što sam napisao klasično tumbanje sa 500kn diže ju 10% . Ovo je totalno smiješno i prozirno.i sam sebi prikaže zaradu od 4,8 mil.kuna u jednome danu zanimljivo!! [angry]

Dobar, Loš, Zao

Iz ove usporedbe o stanju na računu u SDA od 16.09.2008. i 02.10.2008., može se zaključiti da je skrbnički Raiffeisena sve svoje dionice EIG-a prodao skrbničkom ZABE. S kojim razlogom su te pretumbacije, – e pa to bih volio i ja znati? [sad]


Iz ove usporedbe o stanju na računu u SDA od 16.09.2008. i 02.10.2008., može se zaključiti da je skrbnički Raiffeisena sve svoje dionice EIG-a prodao skrbničkom ZABE. S kojim razlogom su te pretumbacije, – e pa to bih volio i ja znati? [sad]

Pa s time da nam uzmu keš tj.operu novac koji će uzeti prilikom pripajanja proficiju. Pogledajte samo unazad 3 godine što su radili i koje su transkacije izvršavali. Kada osijete da mogu uzeti ne biraju sredstva. A mi navci samo čekamo neznam dokle.
Vidite da i ovo opstruiraju kako god pišem o tome ocijenjuju me s 1. Očigledno im to smeta pa neka vrate cijenu prema gore i svi zadovoljni pa ćemo ih hvaliti.
Jedan fond su već pokidali zanima me šta će biti sa ovim , [cry]

Dobar, Loš, Zao

New Report

Close