EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da da,



Sve je u redu i s EIG-om i PRFC, ali situacija (panika) je takva da imaju trend značajnog pada i imati će ga još neko vrijeme.

Moja prognoza: EIG cca 35 kn, PRFC 27-28 kn (na tim cijenama planiram kupovati i sniziti si prosječnu ulaznu cijenu)


Skrbnički ZABE nadokupio još 1000 kom. Osobno mislim da će se ova današnja transakcija po 40 kn. teško ponoviti iudućih dana. Neki su podlegli općoj panici i strahu te su postali totalno iracionalni bez da razmišljaju da i "bezdan" ima dno. Glupo je u ovim vremenima pričati i pokretati temu "dna" neke dionice, ali mi smo ga ovdje već odavno dodirnuli.
Smatrtam da će slijedećih dana biti promjena u top 10, upravo zato što su racionalni ulagači iskoristili ovu pomutnju, strah i iracionalnost drugih da bi si popravili ulaz. Teško da će više 5000 komada biti dovoljno za opstanak u top 10, jer zadnjih dana je dosta protrgovano. Prevelik je ovdje diskont da bi se više nešto dramatičnije očekivalo (ovo je samo moje skromno mišljenje).
[thumbsup]
[/quote]

Jedino što mene osobno malo buni je to da Proficijo ima 70% udjela u EIGu. To mi se nikak ne sviđa…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

Glavu gore društvo, očito je da mi najstabilnije rastemo +0,87.
Uzgred rečeno skrbnički ZABE je dokupio opet 1000 kom. Ko li se krije samo iza njega! [lol]


Glavu gore društvo, očito je da mi najstabilnije rastemo +0,87.
Uzgred rečeno skrbnički ZABE je dokupio opet 1000 kom. Ko li se krije samo iza njega! [lol]

Da nije AIM?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



Glavu gore društvo, očito je da mi najstabilnije rastemo +0,87.
Uzgred rečeno skrbnički ZABE je dokupio opet 1000 kom. Ko li se krije samo iza njega! [lol]

Da nije AIM?
[/quote]
AIM i mnoštvo "skrivača" razasutih po skrbničkim računima i na dionici Eiga i dionici Proficija, koji su se udružili radi stjecanja novčane dobiti i destabiliziranja ovih dvaju dionica. Grabe sve u 16-est, prebacuju loptu i mute, tako da su u nama ubili svaku želju za posjedovanjem ovih "zlatnih koka"!
[angry]

ma koliko mi htjeli da odleti ova dionica…neče…..jer ima previše kontrole u Aim.u i skrbničkim računima….na žalost

trčanje je zakon :)

Dokle god netko prodaje na ovim razinama,nažalost,stvarno nema razloga da dionica ode gore.

E,sad,jeli to prekrcavanje organizirano između ove trojke,tj,simulirano rušenje cijene,ili mali odustaju i bježe u one koje skaču " 20% ",to bi trebala HANFA kontrolirati.

na 50,xx suport je bio dobar,i kupnja je sve gutala,očito je kupac odlučio pokupiti s premijom ono što mu je u tom prekrcavanju "oteto ".

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?


ma koliko mi htjeli da odleti ova dionica…neče…..jer ima previše kontrole u Aim.u i skrbničkim računima….na žalost

današnje zbivanje je lijepi prikaz toga…..

trčanje je zakon :)


ma koliko mi htjeli da odleti ova dionica…neče…..jer ima previše kontrole u Aim.u i skrbničkim računima….na žalost

A kako nece kontrolirati … kad im je to jedino sta rade!! Nadam se da su napravili neki spreadsheet u kojem prate stanje pa da ne moraju sav ovaj nered pratiti "na ruke" [lol]
Nego kazite vi meni: jel netko pobrojio sve dionice AIMa i satelita u najcrnjem scenariju nakon pripajanja EIGa Proficiju?

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Kupnje: Cijena Količina
44,00 482
43,51 176
43,03 115
43,01 506
43,00 312
41,01 22
33,00 95
32,92 1
30,00 100
Prodaje: Količina Cijena
1000 45,00
500 47,00
178 47,49
20 48,00
314 48,42
200 48,43
44 48,44
142 48,46
100 48,47
1500 49,00

Po nedogovorenim krupnijim nalozima na prodaji, cini mi se da nas pokusava napustiti netko iz prvih 10 (?). Umjesto da kupujete – vi prodajete [lol] Pa kako cemo ovako u Evropu p…mu.m…… ?!

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Pokupovale su se "perjanice" ZSE-a u ovom predahu, pa nema više love za EIG. Ajme teško nama! [lol]

Pa kako vas srce ne boli?! Ajde brze vi mladji slozite neki web site i pozovite sitne dijonicare na okup. Ulaznica: dokaz o nepostojanju nikakve veze sa svima iz AIMa EIGa i bla bla bla… do treceg koljena!!! [pray]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

Ovaj sa 1000 kom. na prodaji po 45 kn. cijeli dan je čekao da ga netko pokupi, ali "spasitelja" niotkuda. Možda sutra bude bolje "sreće". Ameri su danas krenuli sa minusom!

New Report

Close