EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


hehe..interesantno kako se neki stavljaju na prodaju,ALI u sigurnom zaleđu….kolege ( ili to možda i niste ),pa i bez Vaših strašila cijena ide dolje.

Stavite se na 49,pa da VAS olakšam ! [cool]


Olakšaj nas, imaš i ispod 49 na asku! [proud]

tipfeler…mislio sam 39 [tongue]

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

proficio u blokadi…

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!


proficio u blokadi…

ma hebe me se za proficio… vidis kako se nas EIG ne da ispod 45 !!! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd



proficio u blokadi…

ma hebe me se za proficio… vidis kako se nas EIG ne da ispod 45 !!! [lol]
[/quote]

ode i nas EIG [lol] [lol] Netko se iznerviiiirooooo!! [lol]

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

160 : 4 = 40 Lijepo dno! Četverostruki pad od ATH! Pa možemo se barem pohvaliti da nema baš puno dionica koje su to odradile u tako kratkom roku! [huh]


tipfeler…mislio sam 39 [tongue]

Možda i to uskoro dočekaš kako je naglavačke krenulo! Ako imaš sada keša, mogao bi dobrano "omastiti brk"!

Evo da se i ja malo ovdje uključim. Da se zapaziti da po ovoj cijeni od 40 kn = EIG, PROFICIO bi morao biti na 28,5 kn.
Sad se pitam tko je ovdje precijenjen Proficio ili Eig, ili je ovaj neravnomjeran odnos čisto stvar ovih turbulencija i glavinjanja, ili ima neki drugi razlog? Izgleda da je cijela burza popiz…. [embarass]

Sve je u redu i s EIG-om i PRFC, ali situacija (panika) je takva da imaju trend značajnog pada i imati će ga još neko vrijeme.

Moja prognoza: EIG cca 35 kn, PRFC 27-28 kn (na tim cijenama planiram kupovati i sniziti si prosječnu ulaznu cijenu)


Moja prognoza: EIG cca 35 kn, PRFC 27-28 kn (na tim cijenama planiram kupovati i sniziti si prosječnu ulaznu cijenu)

Dabogda ti otpala jezičina :)))

Šalim se, nhf 🙂

Btw Raca temelju čega to procjenjuješ? Ako kojim slučajem i dođe Proficio na taj nivo, to će bit ako Crobex padne ispod 2000 bodova, a tad je ionako svejedno šta imaš u portfelju.

Po meni, najbitnije je da cijenu EIGa sada određuje cijena Proficia, koji je tek danas nakon crnog i precrnog tjedna pao tek 12% i to na prometu od 136 dionica, dok su perjanice naše drage burze odrapile po 20-30% minimalno. Također, neki dan je prošlo preko 70.000 dionica PRFC po 40 kn, i šta je ovih današnjih 136 u usporedbi s tim? Ništa. I pri cijeni Proficia od 35 kuna, EIG vrijedi 35×1.4=49 kuna, tako da današnje rasprodaje stvarno mislim da nemaju veze s realnošću, nego samo sa živcima. Blago onom tko je kupio.


Sve je u redu i s EIG-om i PRFC, ali situacija (panika) je takva da imaju trend značajnog pada i imati će ga još neko vrijeme.

Moja prognoza: EIG cca 35 kn, PRFC 27-28 kn (na tim cijenama planiram kupovati i sniziti si prosječnu ulaznu cijenu)


Skrbnički ZABE nadokupio još 1000 kom. Osobno mislim da će se ova današnja transakcija po 40 kn. teško ponoviti iudućih dana. Neki su podlegli općoj panici i strahu te su postali totalno iracionalni bez da razmišljaju da i "bezdan" ima dno. Glupo je u ovim vremenima pričati i pokretati temu "dna" neke dionice, ali mi smo ga ovdje već odavno dodirnuli.
Smatrtam da će slijedećih dana biti promjena u top 10, upravo zato što su racionalni ulagači iskoristili ovu pomutnju, strah i iracionalnost drugih da bi si popravili ulaz. Teško da će više 5000 komada biti dovoljno za opstanak u top 10, jer zadnjih dana je dosta protrgovano. Prevelik je ovdje diskont da bi se više nešto dramatičnije očekivalo (ovo je samo moje skromno mišljenje).
[thumbsup]

New Report

Close