EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


problem je u tome što je bid na Proficiju nikakav, a pripajanje bi trebalo biti do kraja godine, do onda može biti Proficijo na 50, ali bogami i na 30 kunića

Proficio bi trebao pasti na 35 kn., pa bi tek onda bili na 1/1. Meni se više čini da će Eig padati do 45 kn. kako je negativno krenulo, ne bi bilo ništa iznenađujuće.

ajojjj ,aajoojjj ,
drugo ljeto koristite šešire i malo jace faktore protiv suncaniceeee .
ajooojjj , aajojjjj

najvrednije stvari u životu su besplatne

Niti se kupuje, niti prodaje! Zavladala je opća apatija, ili strah da će svaki korak koji učinimo biti pogrešan! Nitko više ne obraća pažnju ni na svjetske burze, naročito ne na "Amere" koji su sve i zakuhali. Izgleda da se "kaša" još nije dovoljno ohladila1

Bananarama kad će naša dividenda za eig? A i molio bi te da nam kažeš kolika će biti za 2008 jer nam u ovih pola godine stvarno dobro ide [thumbsup]


Bananarama kad će naša dividenda za eig? A i molio bi te da nam kažeš kolika će biti za 2008 jer nam u ovih pola godine stvarno dobro ide [thumbsup]

Samo što nije! – Tko izdrži do kraja "bit će spašen"! Moraju se prvo odraditi ova pripajanja, jer do sada je ovo bilo zakukuljeno i zamumuljeno kao npr. nauka o "Trojstvu"(tri d.d.-a izvlačila su dobit iz jednog, i tako u krug, a sve završavalo u jednom džepu)
Ako ništa drugo, nećemo u budućnosti plaćati Tendu one silne provizije za upravljanje. Osobno bih još kupio malo po 48, al za sada nitko neda. Proradila svijest ili smo se napokon uhvatili matematike i izračuna? [kiss]


A kako će izgledati ta dividenda? npr.svaki dioničar da tri kune da se pokriju gubitci ili od kud će doći ti novci za dividendu?

Dividenda će izgledati u obliku "papirnatih" kuna, ovisi o tome koliko posjeduješ dionica. A što se tiče "gubitaka" oni će se "pretvoriti" u dobitke. Zapravo gubitci su i nastali u nastojanju da se ostvare dobitci, samo što rezultati još nisu vidljivi i zato dioničari smatraju da smo u gubitku, a prava je istina da smo na dobitku koji još nije viidljiv iz razloga što su to odlučile "više vlasti".
Možda je ovo pomalo ironično objašnjenje, ali za sada se ne da drugačije opisati. Tko nema strpljenja, ima na bidu 48 (gubitak). [smiley]

Evo da se ne mučiš u objašnjavanju ja ću ti pomoći neće biti dividende za prošlu a niti za tekuću godinu vidiš nije tako teško kad upotrebiš prave riječi ,pozdrav

Što je uopće taj EIG? Čisti financijski inženjering. Biti će puno suza malih dioničara, uskoro kada shvate da im taj bid na 48 kn nije bio šansa, nego posljednja šansa.
Drukanje koje se može kvalificirati kao dno dna: što se tiče "gubitaka" oni će se "pretvoriti" u dobitke. Zapravo gubitci su i nastali u nastojanju da se ostvare dobitci, samo što rezultati još nisu vidljivi i zato dioničari smatraju da smo u gubitku, a prava je istina da smo na dobitku koji još nije viidljiv iz razloga što su to odlučile "više vlasti".

Da kolega banana i Zdenka je u stvari profitabilna tvrtka samo što to nitko ne vidi zbog "više vlasti" [lol]


Što je uopće taj EIG? Čisti financijski inženjering. Biti će puno suza malih dioničara, uskoro kada shvate da im taj bid na 48 kn nije bio šansa, nego posljednja šansa.
Drukanje koje se može kvalificirati kao dno dna: što se tiče "gubitaka" oni će se "pretvoriti" u dobitke. Zapravo gubitci su i nastali u nastojanju da se ostvare dobitci, samo što rezultati još nisu vidljivi i zato dioničari smatraju da smo u gubitku, a prava je istina da smo na dobitku koji još nije viidljiv iz razloga što su to odlučile "više vlasti".

Da kolega banana i Zdenka je u stvari profitabilna tvrtka samo što to nitko ne vidi zbog "više vlasti" [lol]


Dečki moji, ako ste baš toliko pesimistični, nije mi baš jasno što uopće tražite u ovoj "propaloj" dionici? Navedite mi barem jednu na kojoj ste ostvarili dobitak, a da ste je kupili prošle godine.
Nije da branim ili "drukam" oko Eiga, jer tu se nema više šta niti "drukati", sve i da hoćeš van po ovoj cijeni, sa većim brojem dionica nemožeš zbog nelikvidnosti. Nije ništa bolje stanje ni na "perjanicama".
Što se tiče Zdenke u potpunosti se slažem sa dr. debeljkom. Pozdrav!



Bananarama kad će naša dividenda za eig? A i molio bi te da nam kažeš kolika će biti za 2008 jer nam u ovih pola godine stvarno dobro ide [thumbsup]

Samo što nije! – Tko izdrži do kraja "bit će spašen"! Moraju se prvo odraditi ova pripajanja, jer do sada je ovo bilo zakukuljeno i zamumuljeno kao npr. nauka o "Trojstvu"(tri d.d.-a izvlačila su dobit iz jednog, i tako u krug, a sve završavalo u jednom džepu)
Ako ništa drugo, nećemo u budućnosti plaćati Tendu one silne provizije za upravljanje. Osobno bih još kupio malo po 48, al za sada nitko neda. Proradila svijest ili smo se napokon uhvatili matematike i izračuna? [kiss]
[/quote]
platili smo jedno 8 godina unaprijed..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/


Navedite mi barem jednu na kojoj ste ostvarili dobitak, a da ste je kupili prošle godine.

INA?

Al se netko "isprsio" kupovinom jedne dionice po 53. Odmah mi portfelj poskočio ko "planinska koza"!
Bravo majstore, i ja sam tako "budalaso" dok je bilo keša! [lol]

New Report

Close