EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pozdrav!!
Ljudi vrativši se sa morena naletio sam na zanimljivu vijest:
""Suradnja T-HT-a i ElkeNovi ugovor vrijedan 90 milijuna eura!!!!!!!

Zanima me jeli naš "ZLATNI" EIG ima veze sa ovim ugovorom, ako znamo da je ta ista ELKA preuzeta od strane EIG-a još davne 2004g??
P.S-jeli je moguće da ova naša dionica ide prema gore??? Pozz svim strpljivim dioničarima…


jesi isao na sunce bez sesira, dok si bil na morenu?? [lol]

“Please, God, Just One More Bubble.”

E moji dioničari eiga danas nam je bila skupština i moram reći da je bila pre zabavna samo zbog toga se već isplati biti dioničar,a od bitnijih stvari pripojili smo tendo! pozdrav

ajde podijeli svoja saznanja javno ili na pp [kiss]

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

A spajanje sa PRFC uz 1:1,4 omjer? Jel to prošlo?

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

jesu li rekli kolko smo platili Tendo usluge?

Spajanje s proficiom je za cca 2 mjeseca i predlažem svima da kupe bar pet dionica eiga jer skupština je bila zabavnija od bilo koje predstave ili filma koje sam gledao u zadnje vrijeme vi koji niste dioničari shvatite to kao kupovanje karte od 250 kn za prvorazrednu predstavu jednom godišnje čisti show ja sam oduševljen (toliko vrijeđanja wow)


Spajanje s proficiom je za cca 2 mjeseca i predlažem svima da kupe bar pet dionica eiga jer skupština je bila zabavnija od bilo koje predstave ili filma koje sam gledao u zadnje vrijeme vi koji niste dioničari shvatite to kao kupovanje karte od 250 kn za prvorazrednu predstavu jednom godišnje čisti show ja sam oduševljen (toliko vrijeđanja wow)

može malo više bitnijih detalja sa skupštine…

hvala!

... otišli su bikovi uzalud ...

zna li se tocno datum spajanja??
nije mi jasno eig-om se ne trzi a sa proficiom da..a po sadasnjem stanju eig na 50 , proficio bi trebo biti na 36 (36*1,4=50,4)..znaci trenutno se zarađuje kupnjom eiga a eig niko ne kupuje..

idući tjedan će bit bolje...

a šta će kupovat.. ne bi ga nije kupovao da ga nemam već..

valjda kad se spoji s proficiom će biti moguće skupit 5% i malo revidirati neke odluke..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ovdje stvari idu iz lošeg prema gorem. BID-a nema ni na ovim nivoima. Strašno.

Sve će doći na svoje realne vrijednosti.Moji postovi nisu nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


Ovdje stvari idu iz lošeg prema gorem. BID-a nema ni na ovim nivoima. Strašno.

i tako to polako cijela burza [sealed]

Ne tresite se imate skriveni nalog na 50,xx, koji čuva da ovo sve ne ode u k.., kupuje Zagrebačka banka skrbnički, na Proficiu je on na 40,04 kupuje, zapravo brani cijenu Raiffeisen banka skrbnički već dva mjeseca.
Ovo je dno dna za Eig, gore ne može.

New Report

Close