EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

evo,i ja bih došao. ako je neki dogovor u igri, molim da me se obavijesti na PM.

Pa ja mislim da je najzgodnije da se nađemo taj dan sat i pol ranije u lobiju hotela tko je za neka me kontaktira na PM za detalje ćemo se dogovoriti kada dođe vrijeme sad idem na more,vidimo se nadam se

a koliko vi imate dionica?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ja ne znam dal ću moć doć al bi možda nekog opunomoćio..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Uzalud gubite vrijeme i energiju. Proficio bez problema može skupiti 75% glasova.
Treba se samo nadati da će se cijena PRFC do donošenja odluke obraniti na 40 kn, a nakon toga da će rasti.
Restruktuiranje firme (koliko god mi mali dioničari bili ogorčeni ovim potezom) svakako je s ekonomske točke gledišta opravdana jer bi trebala smanjiti troškove i povećati profit. A onda će cijena PRFC rasti slobodnom voljom tržišta, utemeljena na fundamentima, a ne zbog nečijih manipulacija.

Gledajte, u doba kada postoji razlog da se zbog novog zakonskog uređenja burze mnoge nelikvidne dionice delistiraju sa burze (mada se nadam da ih u današnjem poslovnom okruženju i kreditnom rejstingu neće biti puno jer burza daje ugled za kreditiranja i sve ostalo) stapanje EIG-a sa PRFC baš jamči ostanak i još veću likvidnost…

Na pomolu je nova energetsko-industrijska revolucija....


Gledajte, u doba kada postoji razlog da se zbog novog zakonskog uređenja burze mnoge nelikvidne dionice delistiraju sa burze (mada se nadam da ih u današnjem poslovnom okruženju i kreditnom rejstingu neće biti puno jer burza daje ugled za kreditiranja i sve ostalo) stapanje EIG-a sa PRFC baš jamči ostanak i još veću likvidnost…


Kolega apsolutno se s vama slažem. Samo me zanima kada će se stopiti u jedno? Poslje skupštine? Ili 2009 god.

Dobar, Loš, Zao


EIG d.d. – poziv na Glavnu skupštinu

Društvo EIG d.d. dostavilo je poziv na Glavnu skupštinu društva koja će se održati 22. kolovoza 2008. godine u 11,00 sati (petak) u Hotelu Laguna u Zagrebu, Kranjčevićeva 29.

Vaš link


Ovdje se spominju i bilance društva na dan 31.12.07. kao prilog ugovoru, ali nisu objavljene (zanima me Tendo d.o.o.), valjda to ide uz materijale za skupštinu. Ipak, ako tkogod ima bilancu za Tendo, bilo bi lijepo da je objavi ovdje.

Evo nam i novog igrača u prvih 10.

1. PROFICIO D.D. 1.121.848 73,01 Osnovni račun
2. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 45.914 2,99 Skrb. račun
3. PODRAVSKA BANKA D.D. 10.409 0,68 Skrb. račun
4. TVORNICA STOČNE HRANE D.D. 9.297 0,61 Osnovni račun
5. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 8.917 0,58 Skrb. račun
6. LOGOŽAR VLADIMIR 8.730 0,57 Osnovni račun
7. PBZ D.D. 8.617 0,56 Skrb. račun
8. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 7.341 0,48 Skrb. račun
9. VOLKO D.O.O. 6.747 0,44 Osnovni račun
10. FURJAN MIHAEL 5.058 0,33 Osnovni račun
Ukupno: 80,23

to je Zefo kapitalizirao dobit van burze[lol]
sad smo izgubili i tu podršku [bye]

Ne mora značiti da je izašao on je imao 5000 komada i ja nisam vidio da je prodavao jednostavno ga je ovaj Furjan prestigao.I još jednom ponavljam da taj Josip Antić nije popularni Zefo i da nema veze sa njime


Ne mora značiti da je izašao on je imao 5000 komada i ja nisam vidio da je prodavao jednostavno ga je ovaj Furjan prestigao.I još jednom ponavljam da taj Josip Antić nije popularni Zefo i da nema veze sa njime

Bio, ne bio Zefo. U svakom slučaju umjesto 100K€ sad ima 30k€. Ne bi mu volio biti u koži. Ja gubim manje. [cool]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

New Report

Close