EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


cestu na Pelješcu su popravili od Stona do Orebića pa ti iz Splita treba cca 3,5 sata i to magistralom.
ukoliko pogodiš termin trajekta možda ja lakše ali preferiram cestom.

Hval i tebi talični; već sam mislio nazvati nekoga nasumice u Pločama pa dobiti info. iz prve ruke…
Ne idem iz Splita nego iz Osijeka pa preko Bosne…
Pitam ovo jer sam se prošle godine grdno prešao kada sam išao na Hvar (Drvenik-Sućuraj) pa sam se drndao 2 sata punih 60-tak km…

Ispričavam se svima koji grizu nokte i gledaju EIG da li će na nevjerojatnom prometu probiti granicu od 50 kn…

Da li je moguče da ta fantomska firma uopšte ništa ne vrijedi, da sve što ima so tu donice Transadrije. Šta je sa ulaganjima u "alternativnu" energiju, ima li ovdje nešto konkretnog, ili su to samo "projekti nekdje u budučnosti" ?

… vrijedi ona toliko koliko njih u TOP 10 nema udjela…tj. onoliko kolko nas (vas, ja sam svoje rješio) posjeduje udjele u njoj … [cool] [cool]
… i sigurno ću se vratiti dogodine-dvije-tri kad bude na ovom nivou … [thumbsup]

[color=blue][b][i]'...my precious...!!!!'[/i][/b][/color]


Da li je moguče da ta fantomska firma uopšte ništa ne vrijedi, da sve što ima so tu donice Transadrije. Šta je sa ulaganjima u "alternativnu" energiju, ima li ovdje nešto konkretnog, ili su to samo "projekti nekdje u budučnosti" ?

Jedino što je ovdje konkretno su minusi.
Od alternativnog preporučam alternativnu medicinu.

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

Imam veću količinu ovih "papirića" i nadam se da će uskoro cijena probiti dno od 50 kn. Kupio bih još par-stotina, ali u ovom strahu koji vlada na burzi bojim se i sam da ne "pretplatim", jer možda već sutra bude jeftinije. Strah na burzi je najbolji saveznik ozbiljnijih ulagača. Kad bi barem došlo na 40 kn. Stisnuo sam palčeve i ne vičem UP,UP, nego "vrištim" DOWN, DOWN. Dečki moji neće burza "propasti", nego samo oni koji nasjedaju na priče o slomu i sličnim bankarskim trikovima.
DOWN, DOWN …..


Da li je moguče da ta fantomska firma uopšte ništa ne vrijedi, da sve što ima so tu donice Transadrije. Šta je sa ulaganjima u "alternativnu" energiju, ima li ovdje nešto konkretnog, ili su to samo "projekti nekdje u budučnosti" ?

kolega čini mi se da ste taj post već postali, imate FI, imate obavijesti društva na ZSE, a sad da li je moguće da je to sve lažirano i izmišljeno hmm pa više manje je sve moguće, moguće je i da vi postavljate takva pitanja s nekom skrivenom namjerom, moguće je i da je pola izvješća na ZSE lažirano i izmišljeno, ali je jako jako mala vjerojatnost da je to tako…

Nemrem bilivit no bananarami sam dao čistu stotku, a i kolegi zvoncu također…
Treba nam ovaj tip bananaraminog otimizma jer uvijek ima budala koje će prodati i ispod 50 (ili pametnih koji svjesno tiskaju prema dolje…), a onda umjesto na kavicu treba kupovati EIG…, i jednog dana (ako poživimo dugo i sretno) – već kako to kažu biti će "brutalne zarade"…

Ovo je firma u investicijskom zamahu, ulažu u sektor koji sada ima odličnu perspektivu.
Za investicije treba dignuti kredite i plaćati kamate dok se projekt ne kompletira i počne donositi dobit.
Da EIG ništa ne vrijedi što mislite koja bi im banka dala 75mil EUR za projekte u Mađarskoj.
U 2007g su prvi put nakon tri godine prikazali dobit, dok je kvartalni gubitak rezultat kamata na projekte koje su započeli krajem 2007 i usklađenja vrijednosti dionica što imaju u portfelju.
Danas oni na tržištu vrijede nešto manje od 11mil EUR, a zadnja investicija im je 75mil EUR, osim ako nešto zaribaju mislim da će ovdje stvarno biti "brutalne zarade"

Sve štima osim cifri i ovoga o kreditima i zaduživanjima. Pogledaj prethodnu stranicu, da se ne ponavljam.

Malo sam se preračunao

Ja imam novce spremne za dokup no ne želim ih trošiti dok ne prodje skupština pa makar cijena ode gore.Jednostavno me zanima kad će se od tih ulaganja konačno vidjeti nešto u RDG-u.


Ja imam novce spremne za dokup no ne želim ih trošiti dok ne prodje skupština pa makar cijena ode gore.Jednostavno me zanima kad će se od tih ulaganja konačno vidjeti nešto u RDG-u.

božja ruka kad ce otprilike biti izviješče hvala unaprijed

pepe7

New Report

Close