EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Je li to onaj Antić? Zefo u top 10? Tu nečeg ima zanimljivog ako to nije neki drugi Antić.

who dares, wins

je to je taj Zefo, ali on je tu već cca 6 mjeseci…
ali zato ćemo vidjeti danas hoće li tržište odreagirati na nove dobre vijesti, a trebalo bi..

Blokada u samom otvaranju.


Blokada u samom otvaranju.

Pozitivna ili negativna? [lol]

Sve i kad bi uz kupljenu dionicu EIG-a dobili na poklon i bon u vrijednosti 50 kn, tržište ne bi reagiralo, jer trenutno se nalazimo na dnu likvidnosti. Svi su u strahu od novih gubitaka! Sve što danas kupiš, ispadne da si sutradan mogao kupiti još jeftinije. Osobno već oko 2 mjeseca ničim ne trgujem, iz razloga što sam se već nekoliko puta opekao, iako imam nešto keša i mnoge dionice mi se čine privlačne na ovim cijenama. Pitanje je samo koliko će se još dugo ta ravna crta na krivulji "peglati". Da li samo cijelo ljeto ili i dobar dio jeseni? Do tada tko ima strpljenja neka se bavi drugim aktivnostima, inače bi mu se moglo desiti slijedeće: "Tko na burzi još nije poludio, iščekivanjem će"!


je to je taj Zefo, ali on je tu već cca 6 mjeseci…
ali zato ćemo vidjeti danas hoće li tržište odreagirati na nove dobre vijesti, a trebalo bi..

Drugim rječima hoćeš reći da je on kupovao po 120.Možda mu je prijašnji posao ipak bolje ležao. Vrijeme će pokazati.

who dares, wins



je to je taj Zefo, ali on je tu već cca 6 mjeseci…
ali zato ćemo vidjeti danas hoće li tržište odreagirati na nove dobre vijesti, a trebalo bi..

Drugim rječima hoćeš reći da je on kupovao po 120.Možda mu je prijašnji posao ipak bolje ležao. Vrijeme će pokazati.
[/quote]

definitivno je kupovao iznad 100 kuna, ali realno baš nas boli kad je dotični kupovao….

Bolilo ili ne bolilo ispada da su oni koji kupuju po 50 još pametniji.Samo na glas razmišljam.

who dares, wins

jeste li bas sigurni da je zefo kupovao te dionice? jedino koga mozda nesto boli, je prijasnji vlasnik zefinih dionica

“Please, God, Just One More Bubble.”

ne da mi se gledati opet u FI od 2006 ali koliko se sjecam te energane su knjizene po 9 miliona kuna sve skupa.. uopce nije u pitanju da li se ista radi u tom eig-u i da li se para ima jer ocito sve tece ko po lojui ekipa zna jako dobro sta radi..
evo danas na bloombergu prognozirali elektricni auto za koju godinu kao novi standard i procjena jest da se vec sada jedno 60% jeftinije voziti na struju nego na benzin.. kamo god da cijena energenata bude isla u buducnosti EIG je na dobitku jer energiju koriste dvostruko.. jos sa co2 certifikatima ovo je zlatni rudnik..
jedino pitanje je da li gazde imaju namjeru dijeliti s nama.. osobno mislim da im to ne bi trebalo pretesko pasti da se preko eiga- izvuce dobit.. tax free prostora ima kolko oces, poreza na kapitalnu dobit nema a udio u vlasnistvu je dovoljno visok..
polako su se pocele otkrivati karte..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

mislim da su to nova ulaganja, odnosno nove "elektrane", pa se to ne može vidjeti u FI 2006

te su nove, ja govorim o starima..

ne mislis valjda da stare vrijede 9 miliona kuna? mozda 9 miliona eura..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close