EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

jel može netmo k/p…

kako su potiho ispravili godišnje za 2007. , kolko je ono bilo otprilike 4 milje gubitka u sada 2 milje dobiti, bez riječi objašnjenja…

I kakva je to glupost da ona dva mjeseca poslije pošalje da je ipak bilo 2 milje kuna dobiti za 2007 šta radi hanfa? To je očito obmanjivanje javnosti. Da li se može recimo zatražiti predstavnika hanfe i fin. policije da sudjeluju na skupštini?

ja sam im upravo pisao, kada dobijem neki odgovor staviti ću i pitanje i odgovor na forum…uglavnom tražio sam neko očitovanje i rekao ako u vrlo kratkom roku ne objave nešto da ću kontaktirati Hanfu, što i budem napravio ako se ogluše ili ako ne daju neki konkretni odgovor

Ja isto ću definitivno kontaktirati hanfu ovo je prevršilo sve mjere i neću ih pustiti na miru dok neistjeram na svoje nebu oni mene zahebavali.

Šta si pitao? Može i na PM.

Na ZSE se prvo stavi nerevidirano izvješće. Nakon revizije moguće su ispravke.
AOP 048 nisu samo kamate. Nemaju oni na što plaćati kamate kad obveza gotovo da i nemaju.

već ste smiješni s tim “prijetnjama”. pa niste vi dionice kupili od eig-a nego od nekog tko ih je prodavao na burzi. firmino poslovanje zaista se može opisati jednom rječju: katastrofa…i svako izvješće je sve gore i gore. ali kad sam već ušao u ovo smeće od dionice (doduše sa malo novaca ali ipak, to je moj novac), onda ću pričekati 5 godina da se dogodi čudo. ovo mi je najgora dionica od svih koje imam. Uzimao sam mnoge gubitaše koji su na putu oporavka, a ovi obratno – na putu prema ponoru.

...povijest se ponavlja...

Možda nije za usporedbu, ali i drugi ZIF-ovi nisu ništa bolje prošli.
Pogledajte PRFC, VLHO, KORF.

ma jedino kaj u ovoj obavijesti na ZSE o revidiranom godišnjemizvješću, promijenjeni su svi prihodovni i rashodovni AOP-i (financijski naravno), tko zna kaj su krivo naveli u kvartalnom [cry]

Delboy sve to stoji što si napisao, ali oni su dužni točno izvještavati dioničare, a sa onim godišnjim to nije bilo tako (ne kažem da su odmah objavili točno godišnje da bi cijena skočila, ali to to može sa sigurnošću reći)


već ste smiješni s tim “prijetnjama”. pa niste vi dionice kupili od eig-a nego od nekog tko ih je prodavao na burzi. firmino poslovanje zaista se može opisati jednom rječju: katastrofa…i svako izvješće je sve gore i gore. ali kad sam već ušao u ovo smeće od dionice (doduše sa malo novaca ali ipak, to je moj novac), onda ću pričekati 5 godina da se dogodi čudo. ovo mi je najgora dionica od svih koje imam. Uzimao sam mnoge gubitaše koji su na putu oporavka, a ovi obratno – na putu prema ponoru.

Pošto se osjećam prozvanim lijepo ću reči da mene ne smeta kvartalno izvješće nego godišnje i koliko ja vidim i to izvješće je nerevidirano tako da možda revizija ponovo promjeni sve te navedene brojke,a iskreno nikad nisam vidio ovako kasnu promjenu tri mjeseca poslije i mislim da je to vrlo problematično da se tako ponašaju i smatrm da bi svako normalan trebao reagirati a ne kao ti mirno ko šu… sjediti i reći pa fulao sam u ulaganju joj pa kaj sad [tongue]

jel može netko k/p za kraj
hvala


jel može netko k/p za kraj hvala

Top bid CIJENA KOLIČINA
62,01 177
62,00 50
60,51 150
60,50 59
60,07 3
59,04 170
59,00 255
58,00 174
55,00 140
51,16 41
Top ask CIJENA KOLIČINA
67,49 130
67,50 174
67,88 100
67,99 194
68,98 50
69,88 100
69,90 200
69,95 145
71,00 182
71,90 231


Ako netko i ‘krade’ (pod tim se misli da se koriste sva legalna sredstva pretakanja šupljeg u prazno) onda to sigurno nije Maja… Već upravo ‘OVI’…

A jesmo nagrabusili, mene samo drži sada neka duboka sumnja da je sve to predigra…


za sta to, kolega elvar?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

New Report

Close