EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja vam lijepo kažem da moramo svi ići na skupštinu i zahtjevati objašnjenja za sve ovo prestanite se svi skrivati idemo se svi lijepo naći i vidjet što se da učiniti.recimo ova stavka kamate i ostali financiski rashodi 7 mil kuna što je to? Dali Upravljačka naknada proficiu?

kad dođe vrijeme za skupštinu ja sam za, a da je FI jako loše , bogme je…ove tisućice na prodaji, je to netko od forumaša možda?

šta je to potop?

Dobar, Loš, Zao

Jeste li se ikad zapitali zašto kupujete ovu dionicu? Firma koja ima jednog zaposlenog i o kojoj manje više ništa ne znate?

Nevjerojatna firma. Jedino što o njoj zaista znam je da imaju 525 dionica Transadrije. A ostalo?


Nevjerojatna firma. Jedino što o njoj zaista znam je da imaju 525 dionica Transadrije. A ostalo?

ne piše li da ne treba ulagati u takve firme


topalov5: ” Nevjerojatna firma. Jedino što o njoj zaista znam je da imaju 525 dionica Transadrije. A ostalo? ” ne piše li da ne treba ulagati u takve firme

Ja sam ulagao prije al sam se par puta opekao pa se sada pazim. Svejedno me zanima svaka dionica na burzi pa tako i ova. Iskreno me zanima dal ovi u EIG-u samo kradu ili stvarno nešto i rade i nastoje stvoriti nešto.

Iskreno me zanima dal ovi u EIG-u samo kradu ili stvarno nešto i rade i nastoje stvoriti nešto.

Koji “ovi” ??
EIG ima samo 1 Maju zaposlenu!!!

Ako netko i ‘krade’ (pod tim se misli da se koriste sva legalna sredstva pretakanja šupljeg u prazno) onda to sigurno nije Maja… Već upravo ‘OVI’…

A jesmo nagrabusili, mene samo drži sada neka duboka sumnja da je sve to predigra…

nema mi druge nego se zae..ti

Gospodo nakon zadnja 2 izvjesca vam je trebalo biti jasno sto je EIG i u sto ulazete.

Kockali ste i izgubili….

Ne laje pas zbog sela.

Aj nabacite k/p[sealed]

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

da li itko zna od kud tih 7 mil kamata. Možda kolega vorda?Svi na skupštinu i dobro se zaprijetit Maji da razmisli malo šta radi s našim novcima, to je jedini način da se razriješi misterija zvana eig.

New Report

Close