EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

OK dnevnica.[thumbsup]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

Čini mi se da su ovi na asku trejderi koji su se, isto kao i ti, jutros ukrcali. Predlažem zato da povuku nalozi sa bida pa neka prodaju s gubitkom. Evo, ja prvi povlačim svoje.

hm, pa ce se trejderi jos jeftinje ukrcati[thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

kakav je k/p na kraju ?


kakav je k/p na kraju ?

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

sumnjam da je tu itko ista uzeo.. ako i je to je parsto kuna..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

nakon dugo vremena meni k/p izgleda “zdravo”, odnosno nadam se da ćemo u narednom periodu imati kontinuiranu trgovinu na nešto većim prometima, još ako FI konačno bude dobro…

izgledala je zdravo i na 50 po tim kriterijima.. u usporedbi s ostatkom trzista trebali smo biti iznad 100 debelo do sada..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

ma pustimo sad usporedbu sa tržištem i potcjenjenost dionice (koja je mislim svima evidentna, samo je problem nelikvidnost), ako se održi likvidnost definitivno će doći i rast (kad si već spomenuo 50 kuna, taman je tu negdje bilo dno za ovu dionicu), bez obzira što smo danas jako pali gledajući unazad cca. mjesec dana ovo je fini temelj za budući rast…
dobar vjetar u leđa( FI) je sve što nam treba [wink]

ne očekujem ništa od FI nego čekam da konačno čvrste ruke preuzmu EIG. mislim da će taj dan doći uskoro , a onda ni loše vijesti više ne čine zlo…strpljivi biti…

...povijest se ponavlja...

EIG poslovnih prihoda gotovo da i nema jer se ne bavi djelatnošću za koju je registrirana. Prihodi su uglavnom financijski i to oni koje moraju prikazati (prihodi od kamata, prihodi od transakcija vrijednosnicama itd.). To su uglavnom prihodi kratkoročne financijske imovine. S obzirom da je u zadnje vrijeme došlo do smanjenje dugoročne na račun kratkoročne imovine, za očekivati je da će doći do porasta prihoda.
Možemo očekivati da je u 1Q konačno došlo i do naplate potraživanja za prodaju Adriatice. Prema tome, u 1Q očekujem pozitivan rezultat, ali ništa spektakularno,

I dalje tvrdim da je najveća vrijednost EIG-a u njihovim ulaganjima (kratkoročnim i dugoročnim) koje se ne revaloriziraju prema fer vrijednosti.

Radim popis fantomskih firmi i ovo je jedna od njih 300 milja temeljnog kapitala i jedna zaposlena. Preporuka prodati.

NE KUPUJTE PHANTOMSKE DIONICE VEĆ DIONICE S TRANSPARENTNIM POSLOVANJEM

Koje su ostale?

New Report

Close