EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

stavi se na kupnju pa da vidimo[thumbsup]

Dobar, Loš, Zao

evo vam k/p

nitko se ne iskrcava, pa promet je 150 tisuca

ali ja sam se ukrcao nesto sitno

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...

Vidiš da je prošlo je odmah po 66kn [thumbsup]

Dobar, Loš, Zao


stavi se na kupnju pa da vidimo[thumbsup]

imam dovoljno EIG-a.. na kupnju ako se stavim sigurno nece biti prva kupnja.. na prodaju se ne stavljam do do daljnjega..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Ma bježe ljudi,lova im stoji,a vlakići ubrzavaju.
Ma kakav prekrcaj.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

evo i ja pobjegao…

iako sam usao prije sat vremena [lol] [lol]

10 % je 10 %[thumbsup]

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


Ma bježe ljudi,lova im stoji,a vlakići ubrzavaju. Ma kakav prekrcaj.

Ne pratiš dionicu. U dva tjedna narasla je 30% i još ima veliki prostor za rast. Koji su to “vlakići” brži?.

Bacim pogled svako malo.
Prometi su premali za bilo šta ozbiljnije.
Da bi realizirao tu dobit srušio bi je 30 %,pa tu mi nema za sada neke matematike.
Portfelj mi se bilježi sa 4,28 % u ovoj dionici,da ne bi bilo malo zabune.

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


evo i ja pobjegao… iako sam usao prije sat vremena [lol] [lol] 10 % je 10 %[thumbsup]

prijatelju nemoj se ljutiti, ali 10 % nisi sigurno uzeo[proud]

evo, izracunao sam, zvonac

nije 10, u pravu si..

oko 9 posto je kad se uzmu provizije

66,59 kupljeno

73 prodano

24g - liberel, ateist, anarhist, kapitalist...


evo i ja pobjegao… iako sam usao prije sat vremena [lol] [lol] 10 % je 10 %[thumbsup]

Čini mi se da su ovi na asku trejderi koji su se, isto kao i ti, jutros ukrcali. Predlažem zato da povuku nalozi sa bida pa neka prodaju s gubitkom. Evo, ja prvi povlačim svoje.


evo, izracunao sam, zvonac nije 10, u pravu si.. oko 9 posto je kad se uzmu provizije 66,59 kupljeno 73 prodano

svaka čast
[thumbsup]

New Report

Close