EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


ovo ce a) biti skupo i na 10kn b) biti jeftino i po 400 ja imam vremena strpiti se koju godinu da vidim sta ce tu ispast, a u krajnoj liniji i bez tih para cu prezivjeti.. da jepusiona .. jest[lol]

Ja na ovoj dionici lijepo pušim,al se uopće ne nerviram,nekako mi je prirasla srcu pa je neću prodavat ni ako dođe na 200 kn…..pozdrav svim kolegama koji su uspjeli sve ovo izdržat a da ne prodaju…..
[thumbsup]

Nema predaje.[lol]
Idemo do kraja.[wink]

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words

kako to sa blokadama funkcionira kad je pred kraj trgovanja, je li sad dionica blokirana ili nije?

Nije


Nema predaje.[lol]
Idemo do kraja.[wink]

do 10kn?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Meni se cini da je ovaj sto voza cijenu gori-doli oko 60kuna malo zesci optimista [lol]

Wall Street i banke protiv ljudi. Drzave i vlade izmedju.

mnogo je pohlepan.. nece ovo nitko ni kupovat ni prodavat.. smrdi na kilometre..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

Kolega super24 cudi me da vi sad pljujete ovu dionicu a kada sam ja prodavao na 110kn nakon loseg izvjesca govorili ste kako je pitanje dana kada ce eig nazad na 150kn i kako je glupost prodavati na 110[wink]

Shit happens, keep on smiling!

evo posla

Vaš link[thumbsup][thumbsup][thumbsup]


evo posla Vaš link[thumbsup][thumbsup][thumbsup]

Koliko ja znam, EIG ima par generator u Mađarskoj, nešto udjela u Tranadriji, nešto udjela u povezanim društvima, tako da ne znam kako će priča iz tog članka pomoći EIG-u.
Da rezimiram, nema šanse da se EIG tu uplete, jedino ako se osnuje d.d. i Tendo odluči kupiti par dionca.
[sealed]

Chávez grew up in a small house composed of large palm leaves.

a ne znam zašto ne bi bilo posla za Eig, pa najavljivali su projekte u Hrvatskoj, naravno da ne možemo sa 100% sigurnošću reći da je neki projekt njihov, ali još manje možemo tvrditi da nema šanse da je neki projekt njihov

jel može netko staviti k/p, da vidimo oćemo danas još malo gore..

New Report

Close