EIG (EIG d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska EIG (EIG d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Upravo su me zvali Hypo analitičari da im otkrijem ovu novu metodu analize kretanja dionica, i izračuna visine dividende. Moj odgovor je bio kratak, ali jasan: “Ulažite u znanje”. Jedino što Vam ja trenutno mogu ponuditi, to su instrukcije iz knjige “Od milijunaša do beskućnika”![lol]

[Ja ti odgovaram: U USA i Izraelu. http://eigrenewables.com/team.html Ovo je tim strucnjaka koji peljesi ovakve naivne kao mi i lagano sishe kamatu iz godine u godinu. A mi se nadamo da oni nesto rade… nekakva alternativna energija… CHP i elektrane. [bye]
[/quote]

još da je to naš Eig ne bi niš reko….

jučer je Tvornica stočne hrane kupila 2000 komada…..

Hvala bananarama na odgovoru, puno ste mi rekli ali o sebi[thumbsup]


Hvala bananarama na odgovoru, puno ste mi rekli ali o sebi[thumbsup]

Ajde bananarama se samo malo shali na svoj nacin.
Kad malo prelistas http://eigrenewables.com/team.html ove biografije nije ti jasno cime se u stvari bave ove vesele bradice sa kovrcavim pletenicicama… Sve u svemu sve strucnjak do strucnjaka [lol]
Pa onda David Rys i Susman … nemos vjerovat. Kao green energy ovo ono. Pa da mi se baba uvatila vjetrenjaca, vec bi ih zasadila bar deset.
Ljudi pronadju neku mickey-mouse zemljubezakonja, lagano oroce i prekoTenda i domacih izdajnika cijede temeljni kapital iz godine u godinu . 2005=-3,5mil 2006=-10mil 2007=-1,66mil itd itd
Nikome ispod milion HRK godisnje. Savrsen business. A mi smo dekor.
U ona stara vremena se za ovo mazalo katranom i perjem pa nogom u guzicu iz zemlje.

Ne dajte zlovencima more jer ode u 3pm: terminal, plinovod, petrokemija, janaf, polimeri, brodogradnja, poljoprivreda itd itd

pa dobro čovječe gdje piše da su oni u bilo kakvoj vezi sa našim Eig-om (ima na net-u preko nekoligo društava diljem svijeta sa tim imenom ili skraćenim imenom ali nemaju nikakve veze sa našim Eig-om), ili ti znaš nešto više u što čisto sumnam…

Netko se dobrano istersa do 50 kuna. Prvo je bilo do 55, a sad do 50.

Mea parvitas.

Ima zainteresiranih na forumu da kupe jedan moj dio?

Pa ako ima netko nek se javi PP da dogovorimo transakciju na koliko cemo je provuci 🙂

nedam puno po ovim cijenama cca 200 kom, treba mi za zvake.

Cekam PP 🙂

Strpljen, spasen, milijunas. [quote=tenkista] 20. 11. 2008. Tko sada prodaje , taj mora da je za psihijatriju. [/quote]

a vjerojatno skrbnički Zabe, a zašto ako su prije više od godinu dana kupovali na cca. 110 to samo oni znaju[undecid]


jučer je Tvornica stočne hrane kupila 2000 komada…..

A tko danas kupuje po 51? Zna se![rolleyes]

Izgleda da moja teorija o kupnji na razini oko 50 kn dobro drži vodu, za sada. Samo iskreno se bojim da ne procuri, jer ova dugotrajna “konekcija” ide jedino na ruku onima u Popovači, da popune svoje kapacitete![rolleyes]


zvonac: ” jučer je Tvornica stočne hrane kupila 2000 komada….. ” A tko danas kupuje po 51? Zna se![rolleyes]

ma sve to treba vidjedi na SDA, ja sam napisao šta sam čuo, u najboljoj namjeri

New Report

Close